42 тиждень вагітності! Календар вагітності.

На 42 -му тижні вагітності лікар вже більш пильно стежить застаном мами і малюка, але вагітність вважається не переношеною, апролонгованою. Дуже часто така вагітність спостерігається або у жінок з більшдовгим місячним циклом (більше 30 днів), або в разі нерегулярного циклу, колиспочатку передбачувана дата пологів була визначена невірно.

 

Справа в тому, що визначити термін вагітності за допомогоюУЗД можна до 28-го тижня, потім точність цього дослідження виявляєтьсянедостатньою. Приблизно 3-10% жінок народжують після 42 тижнів вагітності.

 

Є ряд ознак переношеної вагітності:
 

різке кількісне зменшення навколоплідних вод;

відсутність « передніх вод», обтягуючих голівку дитини;

помутніння навколоплідних вод від випорожнення меконію;

відсутність пластівців сировидного мастила в амніотичнійрідині;

надмірне затвердіння кісток черепа дитини;

незрілість шийки матки;

явні ознаки старіння плаценти.

У разі підтвердження цих симптомів, лікар може запропонувативам провести стимуляцію для прискорення пологової діяльності, а можливо ікесарів розтин.
 
 

Але якщо лікарі запевняють Вас в тому, що все в повномупорядку, і обстеження показує нормальне самопочуття плоду, але вже 42 тиждень,а пологів немає, то не варто квапити події.

 

На 42 тижні вагітності малюк все ще зростає, що можеспровокувати труднощі при пологах, так як великому плоду набагато складнішеспускатися до “виходу ” по родових шляхах.

 

На 42 тижні вагітності кістки малюка стають щільніші, в томучислі і кістки черепа. Можливо вони позбудуться здібності “гнутися” впроцесі родової діяльності, наслідком чого може стати тривалість етапу потуг іродова травма малюка

 

Один з позитивних моментів полягає в тому, що діти,народжені пізніше наміченого терміну, як правило, мають дуже довгі нігті іволосся, так що скоріше запасайтеся милими маленькими бантиками. При народженнідитина виявляють близько 70 відсотків примітивних рефлексів (рефлекс – цеавтоматичні вроджені моделі поведінки).

 

На цьому етапі дитина володіє колосальною вагою приблизновід 3 кг 600 г до 4 кг, а зріст його становитьбільше 53 см.Це справжнісінький маленький чоловічок!

 

На цьому тижні знайдіть час на те, щоб написати про Вашувагітність – можливо в щоденнику, а можливо у вигляді листа Вашій дитині.Напишіть все-все, про що Ви думаєте і згадуєте, навіть якщо Ви не можетепригадати нічого хорошого за останні дев’ять місяців. Ви порадієте своїйчесності через кілька місяців, коли будете оглядатися назад. І тільки уявіть,яке буде читати це Вашій дитині, коли їй виповниться років 10…

 

Пам’ятайте, що будь-яка вагітність закінчується. Зараз Ви нафінішній прямій і до Вашої довгоочікуваної зустрічі з малюком залишилося зовсімнебагато часу. Бажаємо Вам легких пологів і насолоди Вашої новою роллю – роллюматері !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: