9 тиждень вагітності.

9 тижнів вагітності – період, коли випробовуються взаємини матері і плаценти на міцність. Багато мимовільних викиднів 1-го триместру припадають саме на цей тиждень. Відбувається це від того, що жовте тіло, розвинулося до 7 тижнях, працювало на всю потужність. До вагітності 8-9 тижнів жовте тіло скидає обертів швидкості своєї роботи і згасає, виробляючи набагато меншу кількість прогестерону і естрогену (важливість цих гормонів особливо актуальна у розвитку плоду).

Зараз особлива важлива роль відведена рівню зрілості плаценти і її здатності приступити до виконання нових функцій. У разі, якщо в попередні тижні плацента нормально розвивалася, то термін перепаду рівня гормонів буде коротким. Якщо ж формування плаценти було порушене, то вона не в силах взяти на себе нові функції і відбувається довгий спад рівня гормонів, при цьому порушується розвиток плоду, що є загрозою викидня.

Якщо у Вас є проблема з щитовидкою, то на 9-10 тижні вагітності відвідайте ендокринолога, оскільки неправильне функціонування щитовидної залози може негативно відбитися на майбутній дитині.

Якщо при вагітності 9 тижнів у Вас з’явилися жовтуваті виділення, не панікуйте, це нормально.

У цей період спробуйте взяти на роботі відпустку і побільше перебуваєте на свіжому повітрі. Уникайте великих навантажень і оточуючих агресивних факторів. Ваші рідні та близькі повинні оточити вас увагою і турботою, не дозволяючи з’являтися стресових ситуацій.

На 9 тижні вагітності відчуття наповненості грудей зростає. Ще один новий фактор – ваше волосся стає більш сухими.

Майбутня дитина

У майбутнього малюка формується мозочок, що забезпечує координацію рухів. З’являються закладки лімфатичних вузлів, середній шар наднирників починає свій розвиток. Активно йде робота по формуванню кінцівок – зміцнюються кістки, з’являються суглоби, пальці стоп і кистей.

При вагітності 9 тижнів на фото, зробленому в ході УЗД, Ви можете чітко бачити обличчя Вашої дитини. Його підборіддя поки ще притиснуте до грудей. Ріст дитини – 13-15 мм, а його вага – рівно 1 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: