Абсент!

Абсент – це міцний алкогольний напій, в якому міститься алкоголю близько 70% (інколи навіть до 86%). Основними складовими абсенту є екстракт полину гіркого, аніс, фенхель, аїр, меліса та інші трави.Абсент є трохи небезпечним, адже від ньго людина може відчувати галюцінації або безпричинний сміх.

Абсент сам по собі є гірким на смак, тому існуює багато способів його вживання: розбавлення холодною водою через шматочок цукру, з цукровим сиропом , льодом , у складі різних коктейлів і т.п.

Абсент буває не тільки насичене смарагдового кольору, а й прозорим, коричневим, жовтим і навіть чорним. А але все ж основним кольором абсенту є смарагдово зелений, завдяки цьому забарвленню він отримав такі народні назви, як зелена фея, або зелена відьма.

Твердження, що абсент як напій є наркотиком, не зовсім вірне. Все залежить від прийнятої дози і від вмісту в випитому абсенте туйона. Саме цей компонент і викликає галюцінації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: