Адріано Челентано – жива легенда з Італії.

Адріано Челентано – жива легенда з Італії. Він не тільки відомий актор і музикант, але ще й композитор, режисер, телеведучий і громадський діяч. Світову популярність талановитому італійцеві принесли оригінальна манера рухатися, особлива спрямованість його комедійних фільмів, неповторна посмішка.
 
Адріано Челентано або Моледжіато, як його в пізніші роки стали називати в Італії, народився 6 січня 1938 року в простій багатодітній сім’ї в Мілані. З 12 років він змушений був працювати в майстерні з ремонту годинників. Але ще з дитинства Адріано надихався особистістю Елвіса Преслі, Джері Льюїса і Білла Хейлі. Спочатку Челентано будував кар’єру музиканта. Він співав у групах Rock Boys і I Ribelli. У 60 -х роках, багато в чому завдяки фестивалю в Сан-Ремо, пісні Моледжіато займали перші рядки хіт-парадів, а альбоми розходилися мільйонними тиражами. Музика Челентано полюбилася людям багато в чому через змістовності текстів пісень. У них було все: любов, політика, відносини в соціумі. Єдиного напрямку в музиці артист не дотримувався. У цей час Адріано поєднує кар’єру музиканта і актора.
 
У кіно Челентано звикли бачити в комедійному образі простачка – оптиміста часто з надприродними здібностями. Актор відомий у світі за фільмами «Блеф», «Шалено закоханий», «Приборкання норовливого», «Бінго – Бонго». Останній фільм за участю Моледжіато був знятий в 1992 році під назвою «Джек -пот».
 
Як громадський діяч Челентано критикує уряд, займається благодійністю, виступає за права тварин і захист навколишнього середовища. Адріано неодноразово ставав героєм хронік, як політичний реакціонер. Наприклад, відкриття фестивалю в Сан-Ремо він перетворив на політичний маніфест, а на ТВ шоу «Фантастика» він виголосив промову на захист тварин, чим викликав масове божевілля (мільйони людей виступили проти вбивства тварин).

Особисте життя Адріано, як і все інше в його біографії, також відрізнялася своєрідністю.
 
Челентано ніколи не вважав себе красенем, але саме своєю незвичайною зовнішністю і незабутнім голосом він підкорив весь світ. Адріано ще й великий романтик. Він вже більше 40 років одружений на Клаудії Морі, також відомою актрисою і співачкою. Морі покинула світ шоу бізнесу, але стала не менш успішним продюсером власного чоловіка.
 
Історія кохання двох італійських зірок дуже романтична. У перший же день Адріано підкорив її і потягнув з собою в готельний номер. Здавалося б, скороминуща пристрасть переросла у вічне кохання. Ніхто не очікував такого повороту подій, адже Челентано був справжнім італійцем – чарівним, пристрасним, але непостійним. Деякий час він зустрічався з Орнеллою Муті, але незабаром вони розлучилися. З Клаудією все було інакше. Вона при їх першій зустрічі на зйомках фільму «Цей дивний тип» була карколомною красунею, а Челентано ( вже відомий на той момент актор) – не відрізнявся красою. Морі, дізнавшись, що їй доведеться зніматися у фільмі з «цієї мавпою» та й ще й у сцені поцілунку, навідріз відмовилася від ролі. Але перед чарівністю Адріано не встояла і красуня Клаудія. Морі стала для Челентано незамінною і в кар’єрі, і в житті. Челентано просто не може довго перебувати далеко від дружини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: