Активний відпочинок.

Найчастіше люди настільки захоплені зароблянням грошей, роботою та турботами, що не знаходять зовсім часу для якісного відпочинку. Коли ми розмірковуємо про відпочинок, то, швидше за все, виберемо пасивний відпочинок, наприклад, підемо в кафе або ресторан, відвідаємо театр та інше.

Люди, в переважаючій більшості, впевнені, що коли відпочиваєш, не варто особливо напружуватися, але є й ті, кого не на жарт зацікавив активний відпочинок.

Види активного відпочинку:

Зимовий відпочинок. Так, зрозуміло, це відвідування гірськолижного курорту, але не тільки, також до зимового активного відпочинку слід додати катання на ковзанах, спуск на санках з гори, пробіжку на лижах.

Туризм. Дорога, палатка, багаття – все на свіжому повітрі, на природі. Відмінне заняття для гарної компанії! Хто хоча б раз спробував і побував в наймальовничіших місцях, відчув красу природи, той вже не зможе ніколи без цього проведення часу.

Ігри (командні, одиночні). Ігри прекрасно поєднуються і з першими, і з другим, розглянутими вище, видами активного відпочинку. Їх дуже багато, від того всі і не перерахуєш: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, більярд. Активні ігри на природі розкривають нашу індивідуальность і дозволяють із задоволенням домагатися своїх маленьких перемог.

Велосипед. Його слід виділити окремо, і не дарма. Так захоплююче, з вивченням навколишньої природи, провести час по-іншому навряд чи вийде.

Плавання. У холодну пору року в басейні, влітку на річці, озері або на морі. Плавання відмінно зміцнює: серцево-судинну систему, м’язи, імунітет. Навіть може замінити масаж. Приводить в тонус шкіру всього організму.

Полювання. Риболовля. Те, чим захоплюються чоловіки споконвіку. Колись засіб для виживання, тепер – затребуване чоловіче хобі.

Фітнес. Танці. А це, типово жіноча вотчина. Трапляються, звичайно, винятки, але їх не так багато. Дуже корисні для підтримки гарної фігури і постави.

10 якостей, які роблять активний відпочинок привабливим.

1. Збільшується рухова активність, м’язи і всі органи підтримують свою працездатність.

2. Активний відпочинок є складовим компонентом рекомендованого медициною здорового способу життя.

3. Завжди гарантовані позитивні емоції. Настрій активно проведених вихідних задається на весь тиждень.

4. Адреналін. Спробувавши відпочити так один раз, Ви захочете випробувати його знову і знову.

5. Розвантаження для мозку. Справжній відпочинок для “пуголовків”.

6. Вік не перешкода, завжди знайдеться те, що Вам під силу.

7. Можливість відпочити всією сім’єю.

8. Відпочиваючи, можна відкрити для себе щось нове і закарбувати це (фотографії).

9. Таке проведення часу згуртовує колектив, команду, сім’ю.

10. Просто це модно. Тим більше що в наш час, завдяки безлічі розважальних і фітнес центрів, багато видів активних розваг доступні цілий рік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: