Аромотерапія!

Приємні запахи лікують організм. У цьому впевнені ароматерапевти. Потрібно лише замислитися над тим, які аромати Вам найбільше підходять.

Ароматні олії ділять на: натуральні, синтетичні.

Синтетичні в незалежності від якості для лікування стресу зовсім не підходять. Але для масажу або приємного проводження у ванні – підійдуть ідеально.

Як відрізнити натуральні ефірні масла від синтетичних?

Для того, щоб переконатися на всі 100% в натуральності продукту потрібно пройти хроматографічне дослідження. Але можна визначити і за іншими критеріями. Для прикладу: дешеве масло не може бути натуральним, бо натуральне коштує дорого. Так само, можна визначити і по запаху. Запах синтетичного масла при нанесенні на зап’ясті слабшає з часом. А натуральне через свої різні складові буде змінюватися.

Так само, можна дізнатися з краплі олії на папері. Якщо залишиться пляма – значить синтетика. А якщо масло відразу випаруватися – значить воно натуральне. Так само, можна дізнатися про натуральність і за зовнішнім виглядом упаковки. Адже, натуральні масла продаються зі спеціально укупоркой тільки в затемнених скляних тарах. Особливу увагу зверніть і на упаковку. Якщо написано, що масло тільки для зовнішнього застосування значить воно синтетичне.

Види ефірних масел і їх корисність

Грейпфрут: виводить з організму зайву рідину, стимулює лімфатичну систему. При зовнішньому застосуванні можна йти засмагати.

Бергамот: бореться з вірусними захворюваннями, застосовують зовнішньо при герпесі, чудово заспокоює, піднімає настрій, усуває з організму тривогу і занепокоєння. А в кімнаті бореться добре з поганими запахами.

Мандарин: бореться з депресією, дарує щастя, піднімає настрій, знімає страх, роздратування, виникає радість і спокій. Крім цього, ним лікують грибкові хвороби, розтяжки на шкірі, хвороби шлунково-кишкового тракту.

Апельсин: відбілює шкіру, відмінно діє проти безсоння, має безліч вітамінів і стимулює лімфатичну систему.

Лимон: допомагає концентрувати увагу, тонізує відмінно навіть найзавзятіших ледарів, зміцнює нігті. Ним обробляють рани, видаляють бородавки. Допомагає сердечникам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: