Автоподорож по Криму.

Багато любителів авто-подорожі прагнуть провести відпустку або вихідні подорожуючи по гірських дорогах. Дуже красивою і цікавою є кримська дорога Сімферополь – Алушта – Ялта. Протяжність цієї траси становить 80 км.
 
Останнім часом авто-подорожі стали дуже популярні серед туристів, оскільки вигідна оренда авто будинків дозволяє дуже гнучко спланувати свою подорож. Кримська дорога проходить через мальовничу Сімферопольську долину вздовж річки Салгир і поступово піднімається до Ангарського перевалу. Висота перевалу 752 метри над рівнем моря. На перевалі знаходиться пост ДАІ, де інспектори не тільки стежать за рухом автомобілів, а й консультують водіїв про подальші складнощі дорог. Далі починається затяжний спуск з перевалу. Він примітний тим, що на кожному повороті відкриваються чудові панорамні види на гори і блакитне море.
 

В Алушті можна зробити зупинку, щоб прогулятися по набережній, пообідати в кафе біля моря, а потім відвідати«Акваріум» або «Парк мініатюр». Після відпочинку та обіду подорож до Ялти триває по дорозі, яка проходить паралельно берегової лінії і всю дорогу можна милуватися узбережжям. Біля моря зустрічаються куполоподібні гори Кастель іАю-Даг. Ці гори є невдалими вулканами.
 
У районі селища Ай-Даніль знаходиться панорамний майданчик, з якої відкривається вид на Гурзуф і Артек. У селищі Нікіта можна зробити зупинку, щоб прогулятися в ущелину. Ущелина є природним заказником і в ньому знімалися популярні пригодницькі фільми.
 
Наступне селище на трасі називається Масандра. Ця назва знайоме всім, адже саме в цьому селищі знаходиться основний завод виробничого об’єднання «Масандра» і знаменитий царський палац Олександра III. Перед в’їздом до Ялти затяжний поворот, за яким відкривається вид на місто в оточенні гір. У Ялті неодмінно потрібно зупинитися на пару днів щоб відпочити перед зворотною дорогою і оглянути місцеві визначні пам’ятки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: