Березовий сік та його користь.

Березовий сік – чудовий природний лікарський засіб,здатний допомогти при самих різних хворобах. З його допомогою можна цілком ефективно боротися з ревматизмом, бронхітом, хворобами кишечника та шлунка,шкірними проблемами, а також із зайвими кілограмами.   

 
Сік берези володіє сечогінними і дієтичними властивостями, завдяки чому відмінно виводить шлаки з організму,сприяючи його зміцненню та відновленню. Сік здатний також прискорювати обмін речовин. Самими корисними якостями володіє сік, який збирають в кінці березня і на початку квітня, тобто, у період, поки не з’явилася листя. Саме в такому соку концентрація корисних для організму речовин максимальна.   
 
Якщо включити в свій щоденний раціону березовий сік, можна допомогти організму побороти авітаміноз,пригніченість і сонливість, втому. Збагатить сік організм людини і мінералами:магнієм, кальцієм, залізом, міддю, калієм, марганцем. Березовий сік допомагає боротися з в’ялістю шкіри. Для цього з нього слід приготувати кубики льоду і протирати ними обличчя.

Дуже важливо пам’ятати:   
 
1. Березовий сік не має протипоказань, але вживати його потрібно в помірних кількостях, так само, як і інші рідини.   
 
2. Для того, щоб сік берези допоміг схуднути, рекомендується вживати його тільки в свіжому вигляді без будь-яких добавок.   
 
3. Зберігати сік у холодильнику не рекомендується довше 2-3 діб. Після закінчення цього часу березовий сік з корисного напою перетвориться на отруту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: