Біг Бен!

<="font-size: 14.0pt;">Однією з найпопулярніших і відомих лондонських визначних пам’ятках є Біг<="font-size: 14.0pt;"> Бен. Найбільш вражаючий вигляд він має вночі, коли годинник світеться.

 
<="font-size: 14.0pt;">Ім’я Біг Бен належить не самій вежі з годинником, а тринадцяти тонному дзвону який вісить<="font-size: 14.0pt;"> всередині нього<="font-size: 14.0pt;">. Свою назву дзвін отримав на честь сера Бенджаміна Холла, першого комісара робіт.
 
<="font-size: 14.0pt;">Механізм годинника був завершений в 1854 році, але башта недобудували в повній мірі і добудовувалася протягом чотирьох років. А працювати годинники почали лише в1859 році.
 
Усередині башти з годинником є навіть клітки, де члени парламенту можуть бути позбавлені волі за порушення депутатської недоторканності, хоча це відбувається рідко, останній випадок був записаний в1880 році.
 
<="font-size: 14.0pt;">Вежа не відкрито для широкої публіки, тому<="font-size: 14.0pt;"> побувати в ній без знайомих у владі немає можливості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: