Бізнес в інтернеті без вкладень.

Інтернет бізнес манить своєю свободою величезну кількість людей. Але якщо ви думаєте, що позбувшись про потреби вставати в 7 ранку і бути присутнім на робочому місці з дев’яти до шести, ви станете вільні для будь-якого роду времяпровождений – хобі, відпустки, розваг. Але насправді, те, до чого потрібно бути готовими  з самого зародження ідеї бізнесу в інтернеті – це до робочого графіка 24/7.

Найпідступніші моменти Бізнес без вкладень і бізнес в інтернеті часто звучать як синоніми або взаємодоповнюючі терміни. Це дійсно так – саме інтернет дає нам можливість відкрити справу, не вкладаючи в оренду, оформлення документів та дозволів, покупку устаткування і т.п.

Але для того щоб бізнес в інтернеті став прибутковим, потрібно звернути увагу на речі, які здаються новачкам другорядними: 

  • не спалюйте мости – з роботи «з 9 до 18» звільнитися ви встигнете завжди. Якщо ви розумієте, що для реалізації вашої бізнес ідеї вам потрібно дуже багато часу – візьміть відпустку за свій рахунок або ж візьміть в компаньйони родича чи друга. Для того щоб створити бізнес через інтернет без вкладень, потрібно навчитися збирати клієнтів – а ваші колеги і начальник можуть створити основу клієнтської бази.
  • план – кожен крок в бізнесі повинен бути зроблений за раніше передбаченої схемою. Чітко викладіть на папері що ви хочете продавати, скільки плануєте за це отримувати, як це реалізувати. Але не затримуйтеся на стадії планування – багато хто помилково намагаються створити ідеальний план, але замість цього, краще зайнятися реалізацією. Пам’ятайте: поки ви плануєте, ви нічого не заробляєте.

Консалтинг в інтернеті

За такою ж схемою можна діяти з консалтинговим інтернет бізнесом. Оберіть галузі консалтингу, в яких ви розбираєтеся:

1. Психологія – абсолютно ніяких вкладень, ви просто даєте консультації в мережі по скайпу за переведені в електронному вигляді гроші;

2. Ветеринарія – звичайно, лікувати по інтернету собачок ви не зможете, але якщо ваша основна робота – ветеринар, чому б не давати у вільний час онлайн консультації по розведенню, годівлі, догляду за тваринами з урахуванням їх індивідуальних особливостей;

3. Фінансові консультації – якщо ви фінансист за фахом, ви могли б консультувати початківців бізнесменів, у яких немає можливості найняти аудиторів, також ви могли б забезпечити їх бухгалтерським обліком;

4. Юридичні консультації – чи потрібні тут коментарі, в юриспруденції стільки підводних каменів, що будь-яка сучасна людина з дня на день потребує поради;

5. Букмекерські консультації – на кого і чому ставити – якщо ви ас, що розбирається в будь-яких спортивних подіях, вашими порадами можуть скористатися тисячі.

Створіть цінність – ваш бізнес повинен бути краще, ніж у конкурентів. Оцініть чому – у вас унікальний товар, якщо ж його немає, значить, треба створювати цінність – причину того, чому кофточки, що продаються по всьому інтернет магазинам, будуть купувати саме у вас. Спілкуйтеся з людьми і робіть бізнес для них.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: