Боротьба з комарами народними засобами.

Комарі є скрізь. Їх налічується більше 2200 видів, і на всій планеті ви знайдете тільки два місця, де неможливо почути знайомий гул – це північний і південний полюси. Решта районів нашої Землі заселені ними. По ареалу розповсюдження комарі займають перші місця серед паразитів, і комах взагалі. Зрозуміло, вони мешкають і на всій території України.

Проблема в тому, що комарі дуже живучі, швидко адаптуються, і майже всі їх види – кровососи. Напевно, всі знають, що кров п’ють самки, оскільки це необхідно для продовження роду. Вони ж живуть набагато довше самців – вегетаріанців. Тривалість їх життя сильно залежить від температурних умови і може варіюватися від одного місяця до ста днів.

Споконвіку люди вишукували засоби порятунку від цих паразитів. Зараз, поряд з народними методами, з’явилося безліч інших способів відлякувати і знищувати комарів. Давайте розглянемо все по порядку.

Народні засоби від комарів

Будь-який дим відлякує комарів. Але найкраще з цим завданням справляється тютюновий дим. Цей спосіб підходить для відлякування кусючих шкідниуів за містом, на дачі, городі, в поході.

Запах валеріани також нестерпний для них.

Бур’яни теж можуть приносити користь. Відвар коренів пирію тому доказ. Можна нанести його на шкіру, а можна просто залишити відкритим у кімнаті.

Використання масел гвоздики, базиліки, анісу, евкаліпту. Нанести на відкриті ділянки шкіри декілька крапель і розтерти. Також можна трохи хлюпнути в вогонь або розігріти на сковорідці. Змочіть олією ватку і покладіть на вікно. У кожному разі комарі вас не потурбують, ні на прогулянці, ні в будинку.

Кедрова олія – ваш надійний протектор від кровососів .

Вмийтеся відваром полину і дихайте на повні груди на свіжому літньому повітрі. Відвар легко приготувати: пучок полину залити 1.5 літрами води і закип’ятити. Дати відстоятися.

Бальзам «Зірочка» знімає як свербіж від укусів, так і запобігає появі нових.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: