Боротьба з кротами і землерийками.

Хоч ці ссавці і приносять величезну шкоду саду, газону, овочевим посадкам, проте все ж не хочеться застосовувати жорсткі методи боротьби з ними,а обійтися більш гуманними, тим більше що вони є більш дієвими і дешевими.

 
Перш ніж зайнятися виведенням кротів і землерийок з дачної ділянки,потрібно знати що вони не харчуються нашими посадками. Вони харчуються виключно хробаками, а черв’яки, в свою чергу, мешкають на добре удобрених і живильних грунтах.
 
Щоб заздалегідь запобігти приходу такого гостя як кріт або землерийка, обгородіть свою ділянку сіткою,закопаною на 50 см в землю.
 
Слід пам’ятати, що є 2речі, які кріт не любить: шум і різкі запахи, виходячи з цих знань, від крота можна легко позбутися:
1. Посадіть в різних кутках вашої дачної ділянки дуже красиву і високу квітка Рябчик імператорський з сімейства лілій. Його аромат, чомусь, дуже не подобається кротам, і вони будуть обходити вашу ділянку стороною.
 
2. Посадіть квасолю або горох по периметру вашої ділянки, ці рослини відлякують кротів і землерийок.
 
3. Встановіть на ділянці відлякувач Антикріт. Звукові коливання, які він видає, не переносяться кротом, і він буде змушений покинути територію.Радіус дії цього приладу близько 1000 м., споживання енергії в режимі активності 6 Вт, є моделі на сонячних батареях. Він відлякає і інших комахоїдних і дрібних гризунів, які спокусилися на ваш урожай. Його дія нейтральна для черв’яків і рослин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: