Чи існує НЛО?

Непізнаний літаючий об’єкт (НЛО) – це те, що ми звикли зазвичай називати непізнаними літаючими об’єктами, літаючими тарілками. До цих пір в наш час непізнані об’єкти залишаються непізнаними. Тому що всьому світу не представлені неспростовні докази існування таких, в тому розумінні що це справ самих інопланетян, а не наслідки природи і дефектів камер. Однак, як правило, такими об’єктами називають атмосферні зонди, що відпрацьовують щаблі й фрагменти літаючих апаратів, невідомі атмосферні явища та інші об’єкти, що мають тверезе пояснення, але не піддаються науковому.
 
Наприклад, візьмемо, ті ж самі телевізійні передачі, газетні публікації (правда, вони, на відміну від телебачення давно відійшли від теми НЛО). Телебачення, піднімаючи тему про непізнані літаючі об’єкти, таким чином просто-напросто піднімають собі рейтинг, і не більше того, викладаючи брехливу інформацію.
 
У наш час з’явилася інформаційна індустрія НЛО, яка заробляє дуже великі гроші на обтісуванні людей. Наприклад, на результатах дослідження Американської шпигунської висотної повітряної кулі, що впав недалеко від Рокуелл в США – там ніяких істот виявлено не було, їх придумали журналісти. Звичайно, це було зроблено для підняття рейтингу!
 
Більшість країн світу заперечують існування невпізнаних літаючих об’єктів. А ЗМІ, не упускаючи можливості і не втрачаючи час зображати літаючі об’єкти, прирівнюючи до виду наукової фантастики. Між тим, ЗМІ, користуючись довірливістю людей, не втрачають часу і всіляко використовують цю тему. При цьому використовуються образи з наукової фантастики. Незважаючи на це, більшість все-таки не вірять в існування інопланетних об’єктів. Та й спостерігають їх, в основному, тільки ті, хто спеціально заради цього стежить за небом. Це не робить такі спостереження переконливіше, скоріше – навпаки.
 

Без доказів ми не зможемо повірити в існування НЛО. Є досить велика кількість документів з національного архіву США та інших країн, що підтверджують факт існування НЛО. Для прикладу можна навести документ, який отримано від військово-повітряних сил США – там стверджується, що непізнані літаючі об’єкти реально існують і спостерігалися. Кардинально змінити ситуацію в розглянутому мною питанні може тільки, мабуть, розсекречення матеріалів державних структур, але не ті численні спостереження НЛО, які при серйозному аналізі виявлялися природними явищами або результатами діяльності людини. Але деякі уфологи наполегливо вбачають в них матеріальні докази існування інопланетян. Якщо існують в природі фрагменти останків їх кораблів, тіла, результати дослідження останків, то зняття таємності дасть більш відчутні докази.
 
Але, знову-таки, сучасні технології відеозйомки і фотомонтажу дозволяють хоч кожен день робити сенсації. А при бажанні на абсолютно будь-якої фотографії можна побачити щось подібне на непізнані літаючі об’єкти. Або додати бажане… Я думаю що поки нам не варто говорити гучних слів. Можливо, коли-небудь таємниця з “інопланетянами” буде розкрита. Буде доведено їх існування, або, навпаки, дано наукове спростування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: