Кохання – це найяскравіше і найніжніше почуття яке можуть відчувати тільки кохаючі один одного пари. Більшість людей абсолютно не вірять, що кохання на відстані може існувати, вони стверджують, що такого кохання не буває. Чи так це? Чи може людина, перебуваючи на відстані, кохати так, ніби він чи вона не розлучалися з коханим чи коханою?

 
Відносини на відстань схожі на звичайні стосунки, тільки тут є одне але, все будується надовірі. Люди сходяться, кохають один одного, будують відносини з надією на майбутнє.Є тільки одна відмінність, це те, що ви не зможете щодня побачити кохану людину, інтимне життя буде тільки при зустрічах, які відбуваються не так вже й часто.
 
Деякі пари йдуть свідомо на окреме спільне життя з тих чи інших причин. Проте факт залишається фактом, такі сім’ї теж є, бачаться вони тільки на вихідних, віддаючи ту пристрасть і запал якої не вистачало,цілий тиждень, поки вони не були разом. Дивно, чи не так? Проте в таких відносинах теж є почуття, є та любов, і може вам їх не зрозуміти, але вона є.
 
Ітак можна сказати, що любов на відстані – була, є і буде. І як би хто не стверджував кожен сам має право будувати свої відносини, і вибирати спосіб життя. Однак, на скільки довгі будуть такі відносини, що вони принесуть парі,залежить тільки від них самих.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.