Чи шкідливі пластикові пляшки?

Так, пластикова тара дуже шкідлива, особливо для людей з ослабленою імунною системою і для грудних діток… Також небезпечна пластикова тара (пляшки, стаканчики, вилки, тарілки) вагітним жінкам.

У чому шкода пластика: будь-яка пластикова тара, навіть дуже дорога і якісна, містить шкідливі для здоров’я людини речовина Бісфенол-А. Цей матеріал не вимивається, а лише акумулюється при нагріванні тари і при її багаторазовому митті.

Шкідлива властивість речовини в тому, що Бісфенол-А є свого роду хімічним аналогом жіночих статевих гормонів, відповідно ця речовина наводить повний “безлад” як у жіночому, так і в чоловічому організмі. У жінок речовина викликає гормональний збій, у чоловіків призводить до безпліддя.

Особливу шкоду Бісфенол-А завдає дітям, вагітним теж небезпечний, оскільки починає губити імунну систему дитини, коли вона знаходиться ще в утробі матері. Вчені радять по можливості замінювати пластикову тару на скло. І  категорично заборонено розливати спиртне в пластик.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: