Чи варто купувати китайський телефон?

Телефони китайського виробництва незмінно викликають масові словесні баталії, нікого не залишаючи байдужими. Вони демонструють найнижчі ціни і відповідну якість. Для початку варто розібратися, що саме мається на увазі під поняттям «китайський телефон». Є три напрямки, в яких працюють виробники:оригінальні телефони, такі, як Umi x2 або Oppo Find 5, копії відомих брендів«ноунейм» і власне продукція, випущена під відомими марками при контролі власника ТМ і на його обладнанні. З приводу останніх сумнівів немає ні в кого:як відомо, 90% сучасної техніки збирається в Китаї, і надії на те, що вона буде працювати нормально, покладаються виключно на бренд.
 
А ось перші і другі викликають підвищений інтерес у всіх. Приваблює, природно, ціна. А ось з приводу користувальницького інтерфейсу багато нарікань. По-перше, тут по повній програмі працює принцип «повезе-не повезе», і визначити, чи буде телефон безперебійно служити кілька років або доведеться ремонтувати його щотижня, не знає ніхто. По-друге, всім відома любов китайців до додаткового «обтяження»: миготливі лампочки, непотрібні ігри, додаткові опції, встановлені за всіма канонами китайської грамоти та в яких неможливо розібратися, і так далі і тому подібне, виглядають лякаюче. Тим більше що мало хто з користувачів досконально розбирається у всіх «примочки», воліючи використовувати звичні для себе функції. По-третє, є велика ймовірність витратити величезну кількість часу на пошуки драйверів для простих операцій: настроювання ТБ і радіо, підключення до ПК. По-четверте, навіть відносно дорогі моделі не відрізняються якістю комплектуючих: навушники можна викидати відразу, дисплеї відклеюються, корпус моментально приходить в непридатність. Повторимося, що шанси отримати кота в мішку оцінюються як 50 на 50. Можна викинути купу грошей на вітер, а мож накупити відмінний гаджет, який прослужить кілька років, буквально за копійки.
 
 Але не все так погано. Насправді, якщо оцінювати китайські телефони в розрізі співвідношення «ціна-якість», вони явно знаходяться в більш виграшному положенні, ніж дорогі смартфони відомих виробників. Зрештою, про те,що телефон вироблений в Китаї, можна нікому не розповідати: вони зазвичай привабливо виглядають (найчастіше будучи репліками продукції відомих виробників), так що власник подібної техніки завжди буде в тренді. Низька вартість робить їх привабливими ще й тому, що крадіжка або випадкове падіння в чашку з чаєм не стануть трагедією – чого не можна сказати про який-небудь айфон. Телефони китайського виробництва не бояться падінь і, як не дивно,забезпечують якісне з’єднання з інтернетом, знаходячи вай-фай практично в будь-якій точці земної кулі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: