Чи варто поїхати в Китай?

Якщо ви знаходитесь в роздумі перед таким вибором, то швидше робіть вибір «за» поїздку в Китай. Ну, де ще, як не в Китаї, ви побачите справжнє чудо світу – Велику Китайську стіну, яка є найдовшою штучної спорудою у світі. Подумати тільки, її довжина має протяжність більше 3450 кілометрів! Де ще, як не в Китаї, ви спробуєте справжню китайську кухню? По всьому світу розкидано безліч різних китайських ресторанів, однак лише мала частка з них може похвалитися справжнім смаком національних страв. А от у Китаї ви можете скуштувати справжні китайські страви, приготовані за рецептами, які традиційно передаються з покоління в покоління.

Де ще, як не в Китаї, ви зможете побачити справжнє «Заборонене місто» , який є резиденцією імператорського палацу. У такому палаці (а називається він «Гугун» або «Палац старих правителів») ви зможете відвідати самі цікаві музеї, які розташовані в палатах палацу. А в цих музеях представлені ексклюзивні експонати – скарби імператорів, колекції маріонеток, зразки кольорової кераміки та багато -багато іншого.

Любителі вивчення різних релігій світу, а зокрема, буддизму, будуть приємно здивовані і навіть захоплені, коли відвідають храм Юнхегун і храм Конфуція. А любителям політології та історії буде цікаво відвідати знаменитий китайський мавзолей Мао Цзедуна.

Де ще, як не в Китаї, ви зможете побувати і побродити по території одного з кращих зоопарків в світі. І дійсно, столичний зоопарк, розташований в Пекіні, вважається багатою скарбницею з рідкісних видів тварин. Саме тут ви зустрінете червоношийого журавля, золотисту мавпу і білогубого ведмедя.

Окреме слово хочеться сказати і про славнозвісний Тибет, в якому знаходиться резиденція далай-лами. Сюди приїхати прагне кожен паломник з будь-якого краю землі. Тут знаходиться цікавий для них об’єкт, так званий «центр світу» – гірський хребет Кайлаш. Говорячи про Тибет, не можна не згадати про Великий шовковий шлях. Ось саме через Китай і пролягав цей шлях.

 Ви можете побачити ділянки цього шляху своїми власними очима, а також пройтися по цим святим історичним шляхах. До слова сказати, Китай – це величезна скарбниця культурних багатств. Саме тут розташовано дев’яносто дев’ять міст культурно-історичної спадщини, сімсот п’ятьдесят унікальних культурних пам’яток, які перебувають під охороною держави, сто дев’ятнадцять пейзажних місць, дев’ятнадцять із яких внесені до Списку всесвітньої природної та культурної спадщини ООН.

Китай – це не лише країна з дивовижною культурою та історією, це ще й сильна економічна держава. Протягом останнього десятиліття Китай просто вразив весь світ своїм різким стрибком за економічними показниками.

А те, як виграє ця країна спортивні олімпіади, викликає окремий захват. Китай став цікавий не тільки як туристичний об’єкт, але і як економічний партнер. У Китай стали вкладати інвестиції іноземні інвестори. А це також привід приїхати сюди і насолодиться тим, як змінилося життя в кращу сторону в цій державі?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: