Така гарне назву «зуб мудрості», але скільки ж він завдає клопоту! Прорізується насилу, лікувати складно, так як доступ ускладнений, та й почистити їх теж не так легко. Може відразу варто від них позбутися? Давайте розглянемо проблему детальніше.

У вас почала зростати «вісімка» – саме так називають їх стоматологи. Болять ясна, навіть підвищується температура. У вас з’являється бажання позбутися і від болю, і від зуба. Має сенс піти до стоматолога і разом вирішити долю нещасливого зуба.

Що зробить лікар? Він направить на рентгенівський знімок. Якщо зуб росте неправильно, а надалі він і виросте навскіс і криво, то такі зуби видаляють. Самі по собі зуби мудрості дуже крихкі і швидко руйнуються. Запальний процес може бути гострим, тоді з діагностикою немає проблем, а може бути уповільненим, з іррадіацією болю у вухо, шию, в нижню або верхню щелепу. Головний біль також може бути пов’язана з зубом. Таке джерело неприємностей слід відразу ліквідувати.

Є й інша сторона медалі, коли зуб мудрості зростає правильно, то видаляти його не варто. Лікуються ці зуби, так само, як і інші. Складно підібратися, але хто обіцяв, що буде легко працювати лікарем стоматологом? У деяких випадках ці зуби можуть стати основою для мостовидних протезів .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.