Чи варто вірити ворожкам?

Коли звертаємося і навіщо?
 
Життя скрутило в баранячий ріг і, здається, вже зовсім неможливо знайти вихід з якоїсь ситуації, тому що навіть вхід туди вже забувся. Ми не розуміємо, чому все в житті не так, як хочеться. Чоловік п’є? Любові немає, хоча і красива, і розумна? Грошей немає? Родичі хворіють? Я не ворожка і не ясновидиця, але дам руку на відсіч, що у 98% людей, що звертаються до ворожок, абсолютно однакові проблеми. І як правило рідко, хто насправді замислюється, чи варто вірити ворожкам, всі чекають чудес… Як перед Новим роком – «а раптом ?”…
 
Може, навіть ми і не віддаємо собі звіту в тому, що вже давно сидимо в позі баранячого рога, просто, напевно, ми сидимо там настільки давно, що навіть ця незручна поза стала для нас комфортною. Так, якщо довго бути в одному положенні, можна і від цього почати отримувати задоволення.
 
Бездоказово в цій статті будемо виходити з того (і дуже рекомендуємо вам прийняти цей факт!), що якщо ви звернулися до ворожки або ясновидиці, тому, що у вашому житті все дуже далеко від досконалості – того бажаного ВАМИ стану. Звичайно, 9 осіб з 10 скажуть, що зайшли туди «випадково», «за компанію», «подруга запросила» , «просто так». Дами, майте сміливість визнати правду. Це смішно слухати.
 
Хто ж такі ці дивні люди, які по нашому розумінню можуть знайти відповідь на будь-яке поставлене нами питання, парочкою магічних ритуалів, слів чи якихось інших дій можуть вирішити всі наші проблеми, створити рай в нашому житті і взагалі дати нам майже безкоштовний квиток на Землю Обітовану, де всі люди добрі, цілодобово світить сонце і від солодкого не товстіють?

Ворожки – це люди, які вміють зрозуміти майбутнє за допомогою якихось предсказуваних інструментів (карти, кавова гуща, руни, гадальні кістки). Після всіх цих маніпуляцій вони зможуть сказати, як у вас зараз йдуть справи, що буде, якщо все буде продовжувати відбуватися так.
 
Ясновидці/екстрасенси – це люди, здатні без допомоги яких-небудь допоміжних інструментів або маніпуляцій передбачити майбутнє, побачити результат того чи іншого підприємства, описати риси і зовнішність людини на відстані.
 
Чаклуни – це люди, що володіють знаннями про забобони і використовують їх. Використовують для своїх цілей спеціальні заклинання, чаклунські предмети, трави, а також вогонь і воду. Чаклун може приворожити кохану людину, так само як і відвернути закоханих одне від одного. Чаклун здатний передбачити майбутнє.
 
Крім всіх перерахованих вище є ще маги, нумерологи, астрологи, хіроманти, цілителі, знахарі. Словом, їх стільки, що на кожного з нас цілком міг би знайтися свій власний, ніким не зайнятий чарівник.
 
Тому щоб для себе вирішити, чи варто вірити ворожкам та іншим «не від світу цього» і взагалі вирішити, чи варто до них звертатися, подивіться на те, як працює та людина, до якого ви намірилися йти – напевно є хтось на прикметі. Запитайте, ЯК саме він вам збирається допомагати, як (яким чином) він бачить ваші проблеми. По тому, як людина описує свою роботу, теж буває багато чого зрозуміло. Люди, які реально володіють якимись особливими здібностями, зазвичай висловлюються просто і виглядають і працюють так само.
 
Різниця між усіма цими людьми, безумовно, є, найчастіше вона велика і незаперечна. Але в цілому, всіх їх об’єднує одне – до них звертаються люди для вирішення своїх проблем, які вони самі створили. А от чи варто вірити ворожкам і довіряти їм рішення своїх проблем – питання, на яке ми ще відповімо.
 
Звичайно, ви можете сказати, що вони – як лікарі. Але різниця в тому, що лікар вилікував ваш шлунок і сказав, що якщо будете запивати гамбургери кислим молоком – буде ще гірше. А причини всі наші ворожки, як правило, списують на псування, прокляття і інше, та інше. Тим самим вони просто знімають з нас відповідальності за власне життя. А життя буде повторювати нам невивчені уроки знову і знову. Так що не факт, що нова “хвороба” не вилізе, вибачте, на новому місці. І методів рішення у нас знову не буде, тому що ми взагалі не в темі. Адже це все обставини і життя зіштовхують на нас людей, які нас проклинають, заздрять нам, щасливим, і взагалі… І ми будемо вічно намагатися поміняти людей навколо, ситуації, життя…
 
Сьогодні для зручності будемо називати всіх цих чудо-людей ворожками, тому давайте почнемо розбиратися, чи варто вірити ворожкам. Для цього дізнаємося, як же вони працюють, і звідки береться вся ця незрозуміла магія?
 
Як вони працюють?
 
Так, багато разів і багатьох людей вражало і ще буде не раз вражати здатність цих людей дізнаватися все про нас, не ставлячи жодного питання, говорити, що було. Найчастіше після того, як ворожка «викладе» нам все наше минуле, як ніби вона прожила його разом з нами, питання, чи варто вірити ворожкам, відпадає сам собою. Але все ж – звідки це? Як вони все бачать? І чи варто вірити тому, що, як вони кажуть, буде у нас в житті? ( Якщо вже сьогодні у нас така непроста і містична тема, то, будь ласка, не дивуйтеся тому, що буде написано далі. Іншими словами це пояснити не можна.)
 
Всіх наших ворожок об’єднує одна риса – здатність підключатися до тонкого світу. Ми можемо закрити нашу квартиру на замок і не дозволити нікому влізти і подивитися, де у нас стоїть новий телевізор. Але виходячи з існуючих знань про цю сферу, є інший вимір, де існують наші душі, наше тонке тіло. І до нього немає замків, але «влізти» в нього може тільки людина, наділена відповідними здібностями. Звертаючись до нашого «тонкого тіла», на тому рівні, можна змінити життя в нашому матеріальному світі – на всіх його фронтах – робота, любов, хвороби, тому що саме там видно реальні причини того, що є у нас зараз і зв’язки між всіма подіями в нашому житті.
 
Всі наші ворожки виходять з того, що наше життя – це нескінченна варіативність. Є, звичайно, наша основна лінія – те, що називається «по долі », коли все йде гладко і добре, але не всі приймають цю лінію, не всі можуть її розглянути і взагалі багато всяких АЛЕ. «По долі» – по -іншому ще можна сказати, для чого людина прийшла в цей світ і на цю планету, з якою місією.
 
Так от, про варіативність – все просто. Життя, як дерево, прийняли одне рішення – одне життя далі пішло, прийняли інше – інше, і так з кожним нашим рішенням. Так що, дивлячись на те, що є зараз, зовсім не важко передбачити, що буде потім, якщо ми продовжимо приймати однакові рішення або не прийматимемо жодних. Тому задаючись питанням – чи варто вірити ворожкам, подумайте ще раз – може, для початку варто повірити і собі? І у вашому житті все просто – «і до ворожки не ходи»? Чи не вигадуйте собі чарівних проблем; як кажуть, життя не така проста штука – вона ще простіше.
 
Є, звичайно, і ворожки, які не володіють ніякими особливими здібностями і просто працюють, як вмілі психологи. Хтось цього навіть і не приховує. Що тут сказати – іноді це навіть корисніше.
 
Тому чи варто вірити ворожкам? Звичайно, є причини для ствердної відповіді. Але от чи приймати це, як те, що обов’язково станеться, а не просто може трапитися (може трапитися, якщо…) – причин, вибачте, немає. Адже ми завжди можемо звернути з шляху, який обрали самі.
 
Пам’ятайте завжди про свободу вибору – вашого і кожної окремої людини в цьому світі. Відібравши її, ви отримаєте вельми сумнівне щастя. Ви не зможете нікого поміняти або змусити себе вести так, як хочеться вам, чоловіка, маму, начальника. НІКОЛИ! Або приймайте їх такими, як є, або виключіть їх зі свого життя.
 
Їй-богу, смішно дивитися на жінок і чоловіків, які ходять до бабок з проблемою – «Ми постійно лаємося по дрібницях, ось прямо як керує хтось нами, ми себе не контролюємо. Він не правий у всьому, але все одно наполягає на своєму. Може, хто порчу на нього навів?». На таке навіть сказати нічого, без коментарів, як кажуть. А таких знаєте скільки?..
 
Хоча такі, як правило, не задаються питанням, чи варто вірити ворожкам і іншим, тому що бажання розбиратися в собі і вирішувати важкі проблеми настільки мало, що куди простіше повірити у що завгодно. Куди простіше в молодий місяць знайти мурашник і накрити його шкурою старого осла, супроводжуючи все це ритуальним танцем з бубном. Так проблеми всі вирішаться 100% !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: