Чи вигідно тримати стайню?

У наш час коні втратили своє значення в якості засобів пересування, практично перестали виконувати сільськогосподарські роботи, але залишилися люди, які люблять цих красивих тварин, і шукають можливості спілкування з ними. Як тільки країна вийшла з кризи 90 -х років, поголів’я коней стало зростати.
 
Наскільки ж вигідно тримати стайню?
 
Все залежить від того, що вона з себе представляє. Покрити витрати і отримати прибуток найпростіше від кінного клубу, який надає людям різні послуги з використанням коней. Для його створення потрібно небагато. Досить знайти приміщення, яке можна пристосувати для утримання тварин, обладнати тренувальний майданчик, завести пару-трійку конячок. Не забудьте про хорошу рекламу, інакше як кінний світ дізнається про ваше існування?
 
У подібному клубі за певну плату можна покататися верхи або в екіпажі. Для тих, хто мріє про спортивні досягнення, проводяться заняття під керівництвом досвідченого тренера, є можливість взяти участь у змаганнях.
 
Кінь, запряжений у спеціально прикрашений екіпаж, прокатає по місту весільну церемонію, привезе Діда Мороза на Новий рік, стане учасницею фотосесії в історичних костюмах.
 
Останнім часом набирає популярність дитячий кінний спорт. Це веде до появи і розвитку численних поні-клубів, де маленькі діти, починаючи з трьох років, можуть навчатися навичкам верхової їзди або просто спілкуватися з кіньми. Сьогодні це, мабуть, найвигідніший варіант кінного підприємства. Адже поні, завдяки своїм розмірам і біологічним особливостям, вимагають менше витрат на утримання. А вартість заняття на маленькій конячці часто навіть вище, ніж на коні звичного розміру.
 

Щоб у кінного клубу не було відбою від клієнтів, важливо правильно вибрати місце його розташування. Ідеальний варіант – стайня у великому місті, розташована недалеко від зупинки громадського транспорту. Існують стайні, основний напрямок діяльності яких направлено на утримання приватних тварин. Частенько їх організаторами виступають саме господарі коней, втомлені шукати гарне місце для свого вихованця.
 
При правильній організації справи, власник такої стайні зможе покрити витрати на утримання свого коня за рахунок постояльців. Саме витратне і найменш вигідне кінне підприємство – це завод (ферма), де вирощують висококласних породистих коней. Для отримання елітних тварин, за яких не соромно буде просити хорошу ціну, необхідні істотні вкладення. Один тільки процес формування гідного батьківського поголів’я може зайняти кілька років. Хороші кінні заводи – це величезні підприємства, з просторими стайнями, пасовищами, левадами, манежами. 
 
Більшість тих, хто будує стайні і відкриває нові кінні клуби – невикорінні фанати своєї справи. Справжні любителі коней не думають, вигідно чи ні тримати стайню. Вони просто не мислять свого життя без коней !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: