Чи збуваються сни?

Сон – невід’ємна і прекрасна частина нашого життя, саме тому нас раз у раз хвилює питання, чи можуть сни збуватися. Учені впродовж багатьох сторіч вивчають даний феномен, проте до однозначного висновку прийти не вдалося досі. Тим не менш, в подібних питаннях завжди можна покладатися на багатий досвід наших предків.

Чи може сон збутися?

Безумовно, час від часу наші сновидіння стають реальністю. Кожному знайоме почуття дежавю, яке грунтується на недавньому сні. Самими важливими снами протягом тижня можна назвати ті, що ми бачимо в ніч на суботу. В цей час нам сняться речі, які хвилюють нас найбільше.

Однак віщими сни бувають не так часто, тому не варто шукати підтекст у кожному своєму барвистому сновидінні. Надавати серйозне значення сну слід після його повторення від трьох разів.

Що стосується народної прикмети про сон з четверга на п’ятницю, то збуваються ці сни частіше за інших, як би парадоксально це не звучало.

Чи збуваються денні сни?

Як правило, сни, які ми бачимо в денний час, збуваються дуже рідко, тому в більшості випадків не варто наділяти їх якимось сенсом. Інша справа, коли сон сниться в вечірній час, до прикладу з 20:00 до опівночі. Збуваються ці сни протягом дев’яти наступних місяців.

Що стосується снів, які ми бачимо в період з опівночі до 3:00, вони збуваються протягом трьох місяців. І нарешті, сни, побачені з 3:00 до світанку, стають реальністю досить швидко.

Чи збуваються сни в повний місяць?

Снам, побаченим в повний місяць, слід приділяти особливу увагу, тому найчастіше саме вони і стають віщими. Вся справа в тому, що місяць в астрологічної традиції дуже тісно пов’язана з душею людини, з його емоційним і психологічним станами. Тому найчастіше сни, побачені в повний місяць, характеризують ваші власні внутрішні конфлікти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: