Чим корисна вівсянка?

Найсмачніша стравао на світі – це вівсянка! Почувши таке твердження, у деяких, виникає зворотна реакція і відчуття непорозуміння, як можна любити вівсяну кашу. Однак якщо уважно розібратися в корисних якостях настільки простої страви, то можна гідно оцінити вівсянку.
 
Що таке вівсяна каша?
 
Вівсяна крупа є похідним вівса. Овес посівної є більш молодою культурою в порівнянні з ячменем і пшеницею. Така каша може мати різні види пластівців вівсяної каші: швидкого і не швидкого приготування.
 
Про корисні властивості вівсянки
 
Одна чашка приготовленої каші становить 145 ккал. Приготована вівсяна каша на сніданок чудово втамує голод і не додасть вам зайвих калорій. Низькокалорійна каша має в складі інозитол, мікроелемент, який сприяє стабілізації холестерину в крові і розсмоктуванню бляшок в судинах.
 
До складу вівсянки також входить безліч корисних вітамінів, таких як: калій, цинк, натрій, кальцій ,фосфор, магній, залізо, вітаміни групи В1, В2, РР і Е.
 

Велика кількість кальцію і фосфору в вівсянці благотворно діє на кісткову систему всього організму. Насиченість залізом перешкоджає виникненню анемії. Біотин, який відноситься до вітамінів групи В добре впливає на стан шкіри і перешкоджає виникненню різних дерматитів.
 
Також варто відзначити, що специфічно в’язка властивість каші прекрасно обволікає стінки шлунка і надає протизапальну дію. Клітковина, яка перебуває у вівсяній каші добре чистить кишечник, від якого залежить правильних обмін речовин. Таким чином, організм людини очищується від різних шлаків, солей металів, що накопичилися , значно покращує загальне самопочуття і стан організму.
 
Способи приготування смачної страви з вівсянки
 
Для приготування вівсяної каші можна використовувати вівсяну крупу, борошно або ж пластівці. Найчастіше, щоб не витрачати час на приготування вівсянки використовують вівсяні пластівці. Такі пластівці отримують з пропарених шліфованих вівсяних зерен, які розплющують. Товщина пластівці заважить від сорту вівсянки і впливає на тривалість її приготування. Чим тонше пелюстка, тим менше часу витрачається. Деколи необхідно просто залити вівсяні пластівці окропом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: