Величезна кількість людей люблять провести час, клацаючи насіння соняшнику, але при цьому одиниці цікавляться, чим воно корисне і як вони впливають на фігуру. Багатьох лякає висока калорійність, так як в 100 г міститься 566 ккал, але все це компенсується складом продукту.

Що корисного в насінні соняшнику?

До складу продукту входить омега-3 жирні кислоти, які не синтезуються організмом і надходять тільки з їжею. Речовини мають здатність нормалізувати ліпідний обмін. Завдяки цьому для отримання енергії організм починає використовувати жирові клітини. Ще омега-3 жирні кислоти: нормалізують рівень холестерину в крові; зміцнюють імунітет; сприятливо позначаються на діяльності нервової системи; покращують роботу серцево-судинної системи.

Насіння корисне для схуднення, враховуючи вміст великої кількості білка, який необхідний для м’язів. Для людей, які віддають свою перевагу низьковуглеводним дієтам, буде цікаво дізнатися, що в насінні їх всього лише 5%.

Завдяки наявності калію з організму виходить зайва рідина, яка теж негативно позначається на вашій вазі. Під час телеперегляду вазочку з цукерками і бутерброди рекомендується замінити склянкою насіння, в такому випадку ви не нашкодите фігурі і отримаєте корисні речовини для організму.

Насіння соняшнику можна використовувати для схуднення завдяки наявності протеїнів, які сприяють швидкому насиченню і зменшують апетит. Ще ці речовини збільшують швидкість протікання обмінних процесів і безпосередньо беруть участь у трансформації жирів в енергію.

Як вживати насіння?

Завдяки високій калорійності насіння соняшника є прекрасним перекусом, так як швидко знижують апетит і перетравлюються в шлунку близько 2-х годин. Ще ядерця можна класти в салати, закуски, гарячі страви, на бутерброди і в випічку. Ще ви можете подрібнити насіння за допомогою кавомолки і додавати їх в йогурт, пластівці і коктейлі. З ядерець можна готувати корисні десерти, наприклад, якщо змішати їх з медом або горішками і зробити домашні батончики. 

Чи корисне насіння для спортсменів?

Оскільки в цьому продукті міститься велика кількість білка, то його можна і навіть потрібно вживати спортсменам. Їсти насіння потрібно за пару годин до заняття. Перед самим тренуванням вживати їх не рекомендується. Після заняття краще пити протеїновий коктейль, так як м’язи потребують швидкому відновленні білка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.