Чим корисні горіхи?

З давніх часів був відомий благотворний вплив горіхів, їх навіть використовують при лікуванні захворювань. Горіхи містять велику кількість поживних речовин, їх споживання надзвичайно корисно для організму. І ось головні причини:

1. Знижують рівень «поганого» холестерину 

Останні дослідження показують позитивну дію волоських горіхів на серце і серцево-судинну систему. У зв’язку з вмістом ненасичених жирів, приблизно 60%, а також калію і магнію, горіхи рекомендуються для людей, які страждають від різних захворювань серця або гіпертонії. Дослідження показали, що вони зменшують рівень «поганого» холестерину в крові і зміцнюють стінки кровоносних судин. Таким чином, у людей, які споживають близько 30 грамів горіхів два або три рази на тиждень, набагато більш низький ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Так що горіхи підтримують гнучкість артерій, здоров’я серця і запобігають інсульт. 

2. Проти діабету 

Для діабетиків горіхи є цінним продуктом, тому що містять невеликий відсоток вуглеводів. Їх можуть споживати люди з діабетом, яким не рекомендується їсти м’ясо, горіхи є його прекрасною заміною. Крім того, горіхи знижують рівень цукру в крові. 

3. Проти раку 

Дієта, багата волоськими горіхами, допомагає запобігти раку молочної залози завдяки вмісту Омега 3, антиоксидантів, поліфенолів і фітостеролів. 

4. Корисні для шкіри 

Через вміст жирів горіхи рекомендовані особливо в зимовий період, коли зовнішні чинники роблять негативний вплив на шкіру. Крім того, вони покращують еластичність шкіри і їх споживання корисно людям, страждаючим від екзем або псоріазу. 

5. Покращують пам’ять 

Дослідження показують, що активні речовини, що містяться в горіхах, благотворно впливають на кровоносні судини, які постачають мозок. Таким чином, вони допомагають поліпшити пам’ять і концентрацію. Для підвищення здатності до концентрації уваги рекомендується щоденне споживання восьми чи десяти горіхів, змішаних з чотирма чайними ложками квіткового меду. 

6. Проти захворювань щитовидної залози 

Через великий вмісту йоду горіхи рекомендуються у випадках захворювання щитовидної залози. 

7. Проти стресу 

Головні болі і стрес можуть бути усунені за допомогою горіхової пасти. Ретельно перемішайте до отримання пасти ядра десяти зелених горіхів зі столовою ложкою меду, а потім додайте склянку натурального фруктового соку. Цей препарат живить енергією і зменшує стрес. Для отримання більш тривалого ефекту рекомендується приймати препарат протягом чотирьох тижнів. 

8. Шкірка корисна для шлунка 

Ми звикли чистити зелені волоські горіхи і викидати шкірку, не знаючи, що вона благотворно впливає на здоров’я. Зелена шкірка волоських горіхів корисна для боротьби з розладами шлунка, наприклад, у разі гострих кишкових інфекцій. Приготування: у 300 мл води додати близько п’яти чайних ложок дрібно нарізаної зеленої шкірки горіхів і залишити на 10:00. Процідити, суміш, що залишилася прокип’ятити з 300 мл води протягом п’яти хвилин. З’єднати два інгредієнта і пити протягом дня близько літра отриманого препарату. 

9. Лікують ревматизм 

Багаті солями цинку, магнієм, залізом, сіркою, кальцієм і вітамінами А, В і Е, горіхи мають високу енергетичну цінність. Рекомендована добова доза – ядра шести горіхів, які потрібно добре пережовувати. Зовнішні припарки листя волоського горіха, застосовувані місцево, зменшують ревматичні болі. 

10. Допомагають схуднути 

Чимало людей стверджують, що від горіхів повніють. Насправді, горіхи багаті жирами і білком, але не змінюють метаболізм. Тому горіхи в помірних кількостях можуть бути включені в дієти: вони надають відчуття ситості і не дозволяють переїдати. 

Протипоказання 

Вживання в їжу волоських горіхів не протипоказане людям, страждаючим гепатитом, але вони повинні вживатися в невеликій кількості. Волоські горіхи не викликають розладів травлення, якщо правильно їх вживати. Ніколи не їжте горіхи після рясного обіду або вечері. Горіхи можна поєднувати з сирими продуктами, але не рекомендується вживати їх разом з макаронними виробами, м’ясом, крохмалем, кондитерськими виробами і солодощами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: