Чим корисні поцілунки?

Той, хто любить цілуватися, живе в середньому на 12 років довше, ніж той, хто не любить цього заняття. Але це ще не всі плюси поцілунку.
 
Запобігає стресу
 
Поцілунок заспокоює нервову систему і запобігає стресам. Коли ми цілуємося, у нашому організмі не тільки відбуваються різні біохімічні реакції, що знищують гормони стресу, але й виділяються гормони щастя – ендорфіни. За один поцілунок в організмі викидається заспокійлива порція гормонів, що перевищує мінімальну дозу морфію! Саме тому любителі цілуватися – це оптимісти, впевнені у своїх силах.
 
Допомагає схуднути
 
При кожному пристрасному поцілунку спалюється близько 12 кілокалорій. Хвилина цього приємного контакту рівносильна пробіжці на 500 метрів. Всього три поцілунки на день – і цілого кілограма як не бувало! Не дивно, що закохані завжди сильно худнуть: їсти їм не хочеться, зате цілуватися …
 
Втамовує біль
 
Поцілунок гарний для підтримки загального тонусу організму. А взагалі це дійство – потужний терапевтичний засіб, у якого немає ніяких побічних ефектів і протипоказань. Завдяки ендорфіну, гормону, що входить в слину, тривалий пристрасний поцілунок може бути й досить ефективним знеболюючим засобом, наприклад, від головного або зубного болю.
 
Знижує ризик інфаркту
 
Найпростіший поцілунок збільшує частоту скорочень серця. Завдяки цьому кров швидше біжить по судинах, а це дуже сприятливо для клітин: вони отримують більшу кількість кисню. Після поцілунку легені починають працювати у посиленому режимі: 60 вдихів в хвилину замість звичайних 20. Подібна “вентиляція” – краща профілактика легеневих захворювань. Вчені також встановили, що довгий і пристрасний поцілунок знижує не тільки кров’яний тиск, але й кількість холестерину в крові, таким чином знижуючи ризик інфаркту.

Цілуватися рекомендують і стоматологи.
 
Співробітники Чиказького стоматологічного інституту встановили, що посилене виділення слини, багатої з’єднаннями кальцію і фосфору, охороняє зуби від карієсу не гірше «Орбіта» без цукру. Доктор Ульф Беминг з Австрійської академії загальної медицини стверджує, що поцілунок допомагає виробляти імунітет.
 
Має омолоджуючий ефект
 
Фізична користь поцілунків полягає в тренуванні, якій піддаються різні зони обличчя: було доведено, що в процесі поцілунку задіяні 31 м’яз язика і губ і 25 лицьових м’язів. Шкіра краще забезпечується кров’ю і повільніше старіє. Однак пам’ятайте: всі корисні характеристики поцілунку ді.ть лише тоді, коли він дійсно пристрасний і бажаний .
 
Частіше за всіх на землі цілуються німці – за день вони роблять це в середньому 3,2 рази. Проте їхні «чмок » вважається недостатньо ніжним. Французи і італійці – на другому місці після німців. Вони воліють довгі й вишукані ласки. Іспанський поцілунок вважається найбільш пристрасним. А рідше всіх припадають до чужих вуст англійці.
 
На Русі традиція цілування має дуже глибоке коріння. У нас цілувалися завжди і майже з будь-якого приводу. Важко перелічити всі види російських цілувань: ритуальні, етикетні, любовні, дружні. Причому чіткої межі між ними немає і не було. А от весільна традиція кричати «Гірко!» Збереглася тільки в нашій країні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: