Чим корисні сливи?

У зв’язку з високим рівнем вмісту мінералів, вітамінів і органічних сполук, слива являє собою важливе природне джерело здоров’я. 

Завдяки вмісту калію і ряду інших органічних кислот, які розріджують кров, сливи роблять позитивний вплив на гіпертоніків, знижують рівень холестерину в крові і його відкладення на кровоносних судинах. Крім того, через вміст міді, цей фрукт перешкоджає утворенню згустків крові і знижує ризик тромбофлібіти. Сливи володіють проносними, сечогінними, глистогінним, жарознижувальними і антиоксидантними властивостями, перешкоджають виникненню і розвитку анемії і астенії. 

Крім того, сливи розвантажують печінку і знижують ризик виникнення деяких видів цирозу, запобігають розвитку катаракти і глаукоми, знижують ризик запалення слизової шлунка, поліпшують роботу кишечника і усувають кишкових паразитів. 

Ангідриди і щавлева кислота, що містяться в сливах, допомагають боротися з вірусами, чужорідними клітинами, а також клітинами раку, які більше не визнаються організмом як небезпечні. Всі ці методи впливу на організм сливи, а особливо її шкірки, сприяють значному зменшенню ризику розвитку злоякісних клітин в тканинах або органах, уражених раком. 

Харчування сливами може також дати антидепресантний ефект, при цьому зберігаючи перевагу повної відсутності шкідливих і токсичних речовин. Хоча плоди і містять деяку кількість вуглеводів, але в свіжому вигляді вони здатні регулювати рівень цукру в крові і запобігти розвитку діабету, стимулюючи засвоєння глюкози. Вживання свіжих слив допомагає в боротьбі із запорами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: