Біг на свіжому повітрі, найпоширеніший серед жителів мегаполісу варіант фізичних навантажень.
 
Він не вимагає абонемента у фітнес-клубі,дотримання графіка тренувань і зайвого спілкування з однодумцями від яких Ви втомилися ще на роботі. Крім всього цього існують ще кілька причин, чому, живучи у великому місті, Вам потрібно зайнятися саме бігом.
 
Ранкова пробіжка може стати Вашим часом для спілкування з друзями. Увечері, прийшовши з роботи, сил на розмови з другом і тим більше на зустрічі ніколи не буває, а, запросивши його на пробіжку – ви проведете час з користю і для здоров’я і для свого друга.
 
Шкідливі умови мегаполісу дуже сильно прискорюють природний процес старіння організму, стреси ведуть до зайвої ваги,а постійне перебування в закритому просторі загрожують розладами сну. Ранкова пробіжка допоможе впоратися відразу з трьома цими проблемами. Біг значно підвищує опір організму різним хворобам, спалює зайві калорії, зміцнює серце, чим бореться з передчасним старінням, а правильне дихання насичує мозок киснем.
 
Під час бігу Ви знаходите трохи часу для себе. Під час ранкової пробіжки по парку чи вздовж річки відмінно розслабитися і не про що не думати, віддатися почуттю свободи.Побути наодинці з собою в наші дні велика рідкість, це може допомогти зрозуміти себе і зміцнить психологічну стійкість.
 
Біг допомагає повірити в себе. Адже коли з теплого ліжка рано вранці Ви,роблячи над собою зусилля, все ж виходите на вулицю, щоб побігати – це маленька перемога! Це крок назустріч нового життя, це показник того, що Ви зможете досягти всього, що забажаєте – варто тільки захотіти.
 
Пробіжка вранці або ввечері – це хороший спосіб подумати. Мозок, відвернений на управління твоїм тілом під час бігу заспокоїться, і Ваша підсвідомість може підказати досі не приходячі на думку вирішення тієї чи іншої проблеми. Сконцентруйтесь під час пробіжки на питанні і відповідь прийде до Вас обов’язково.
 
Ну і звичайно однією з головних причин зайнятися бігом завжди було і буде підтримання гарної фізичної форми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.