Чим корисний часник?

Часник здавна має славу натурального лікувального засобу та його застосовують для лікування найрізноманітніших недуг. Часник додають в їжу або їдять свіжим майже в будь-якій країні світу. Часник також можна знайти у вигляді порошку і сушених пластівців. Але, звичайно ж, краще їсти його сирим.

Фахівці дають рекомендації щодо кількості вживаного часнику. Для дорослих це не більше зубчики по 2-3 рази на день, для дітей один або два рази на день від ¼ до ½ зубчика. 

Вважається, що часник може допомогти дитині, що ще знаходиться в утробі матері набрати вагу. Так що кому цікаво, можна спробувати, може вийти народити богатиря. 

Часник добре допомагає зміцнити імунну систему, гарний у боротьбі з кашлем, бронхітом, легеневої гіперемією. На часник особливо варто налягати в зимові та весняні місяці. Тоді ваша імунна система помітно додасть у міцності і грип буде стороною вас обходити. Є старий народний засіб при перших симптомах застуди – обмокти зубчик часнику в мед і з’їсти його. 

У часнику багато йоду, це робить його дієвим при захворюваннях щитовидної залози. 

Вітамін C, як відомо, використовують при лікуванні цинги, а в часнику досить багато цього вітаміну. 

Часник допомагає боротися з імпотенцією. Тому перед тим, як почати багатомісячне лікування, можна спробувати в свій раціон включити побільше часнику. 

Часник також корисний і при серцево-судинних захворюваннях. Його вважають великим ворогом ЛПНЩ (ліпопротеїни низької щільності), в тому числі він допомагає позбутися від бляшок на стінках судин. Дослідження показали чудовий ефект у сердечників після вживання часнику. 

Перед часником пасують також і грибкові та бактеріальні вагінальні інфекції. Якщо часник придушити, то в ньому утворюється речовина алліцин, його <="font-size: 12px; line-height: 19.200000762939453px; text-align: justify;">можна використовувати. як натуральний антибіотик. Під час Першої світової війни до ран солдат прив’язували роздавлений часник. При хімічних процесах, що відбуваються в організмі аллицин перетворюється на сірководень. А ця речовина має здатність вступати з небезпечними і отруйними для організму речовинами в хімічні реакції, наприклад зі свинцем. Цим очисну дію часнику на організм і пояснюється. 

Часник – це чудове джерело вітаміну B6, він потрібен людині для утворення нових клітин і підтримки імунної системи. Ще вітамін B6 допомагає впоратися з перепадами настрою і зневірою. 

Часник є і профілактичним засобом деяких онкологій: рак шлунка і товстої кишки, рак простати, рак грудей, сечового міхура. Дослідження показало, що лікування часником дало помітне зменшення розмірів пухлин. Вітамін В6 характеризується протиракову дію. 

Часник ефективним в боротьбі проти діабету робить той факт, що він нормалізує рівень цукру. Якщо ви вважаєте, що часник в вашому випадку може допомогти, все ж пройдіть консультацію з фахівцем. 

Також кілька слів, застережних від надмірного споживання часнику. Не переїдайте його, у великих кількостях він робить згубний вплив на організм. Пам’ятайте, що корисні речовини часнику при перетравленні швидко надходять в кров, і це робить його настільки ефективним. Але ці речовини також швидко можуть покинути організм через пори, коли ви потієте. Найчастіше люди, які споживають багато часнику, відрізняються різким запахом свого тіла. 

Запах, звичайно ж, можна віднести до недоліку даного продукту. Можна пожувати кілька листочків петрушки  для нейтралізації цього чудесного аромату.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Stevenfurge

    Hello

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: