Чим корисний гранат при вагітності?

Під час вагітності кожній жінці необхідно систематично поповнювати мікроелементи і вітаміни, які так необхідні для майбутньої дитини. І з цією метою лікарями розроблені цілі серії комплекси препаратів. Але вітаміни у природному вигляді і засвоюються краще, і ефект від них більше. У зв’язку з цим хочеться звернути увагу на таку комору вітамінів як гранат.

Користь граната при вагітності

Особливості впливу граната на організм вагітної жінки:

Загально зміцнююча дія, зміцнюючи імунітет, фрукт дуже ефективно допомагає в боротьбі з кашлем.

За наявності дефіциту заліза – що дуже часто спостерігається у вагітних, він чудово допоможе заповнити його недолік.

Покращуючи апетит і нормалізує роботу травної системи гранат, рятуючи від токсикозу, допомагає при нудоті у першому триместрі.

Чудово тамуючи спрагу і маючи сечогінну дію, він прекрасний помічник при боротьбі з набряками при вагітності, які часто супроводжують вагітну жінку.

Чи можна гранат при вагітності

Однак маючи величезний позитивний ефект король фруктів може принести і шкоду. Тому перед вживанням його слід з’їсти кілька зерняток і придивитися до себе – чи не з’явилися раптом небажані симптоми.

Адже в гранаті містяться кислоти, які можуть не тільки нормалізувати роботу кишечника, але й викликати печію. А жінкам страждаючим гастритом фрукт, у великих кількостях, буде зовсім протипоказаний.

Варто звернути особливу увагу на таку особливість гранатового соку як його вміння роз’їдати зубну емаль. У зв’язку з цим попередньо почистимо зуби або пожуємо сир, а після нього прополощіть рот водою.

Кісточки гранати мають властивість щодо зниження артеріального тиску. Тому, якщо у вас гіпертонія, то постарайтеся кісточки граната випльовувати.

Гранат при вагітності протипоказання

Перше і основне зауваження, що стосується всіх без винятку – зловживати гранатом ні в якому разі не можна. Не вживайте більше одного граната в день.

Якщо при першому вживанні декількох зерняток у вас з’явилася алергічна реакція – то природно, слід відмовитися від його вживання протягом усього періоду вагітності.

І як згадувалося вище, від нього варто відмовитися і в разі гастритів і при запорах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: