Чим корисний манго?

Батьківщиною манго є Індія, де його іменують не інакше, як «азіатське яблуко», а у нас цей продукт по праву оцінений любителями всього екзотичного.Користь і шкода манго випливає з того, чим багатий цей приємний на смак фрукт.

 
Не секрет, що користь манго найбільш істотна тоді, коли він набирає свою найкращу стиглість. За зовнішнім виглядом буває досить складно визначити,наскільки він дозрів, адже він стиглим може бути як зеленого, так і оранжевого кольору. Тим не менш, він повинен приємно пахнути біля плодоніжки і бути пружним при натисканні. Крім того, у стиглого манго блискуча шкірка.
 
Велика користь манго досягається завдяки високому вмісту в його м’якоті вітаміну С, а також,в ньому чимало ксилози та сахарози, глюкози і седогепулози, мальтози і манногептулози,і фруктози. Такий неймовірний за своїм складом набір різних цукрів.
 
Відзначено й те, що користь манго в його багатстві амінокислотами з числа тих, які для людини є незамінними і самостійно не відтворюються в організмі. І ще, безумовно, вражає, що в манго каротиноїдів міститься п’ятикратно більше в порівнянні з найбільш помаранчевими мандаринами.
 
Цей плід відрізняється багатим вмістом таких мінеральних речовин, як фосфор, кальцій і залізо. Це,дійсно, майже той самий мінеральний склад, який присутній в яблуках. Тому користь манго, як продукту для регулярного споживання нітрохи не менше.
 
Індуси здавна використовували манго, як народний засіб, що дозволяє профілактично протидіяти виникненню ракових захворювань і хвороб сечостатевої системи. А знаходяться в манго вітаміни В і С, поєднуючись з каротином, добре зміцнюють імунну систему організму, будучи активними антиоксидантами.
 
Вважається, що користь манго в тому, що він здатний швидко зняти нервову напругу, легко підвищує настрій, допомагає долати стресові ситуації і значно підвищує сексуальні здібності людей обох статей.
 
Що цікаво, але недозрівші плоди манго, також, корисні для лікування дизентерії, діареї, геморою і запорів. Для цього їх тільки потрібно споживати з сіллю і медом. А якщо замість солі додати перець, то незрілий плід манго запобіжить застою жовчі.
 
Шкоду манго може викликати, практично тільки, при зловживанні. Тоді можуть виникнути коліки,запори і алергічні реакції. Користь і шкода манго регулюється самою людиною, що говорить про те, що все добре, коли в міру!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: