Чим корисний шоколад?

<="font-size: 14.0pt;">Шоколад<="font-size: 14.0pt; mso-ansi-language: UK;"> смачний, солодкий продукт<="font-size: 14.0pt;"> родом з Америки, наші предки вважали шоколад “їжею богів”. Крім того, що шоколад смачний продукт <="font-size: 14.0pt;">, шоколад надає<="font-size: 14.0pt;"> позитивний вплив на наше здоров’я.

 
<="font-size: 14.0pt;">Шоколад містить потужні антиоксиданти які називаються <="font-size: 14.0pt;">фенолами(речовини, які допомагають боротися з такими проблемами, як накопичення холестерину в артеріях). Однак, не весь шоколад однаковий<="font-size: 14.0pt;">. Чим темніше і тонший<="font-size: 14.0pt;"> шоколад тим він більше містить фенолів.
 
У більшості дієт шоколад, заборонений продукт,оскільки вважається, що в шоколаді міститься багато калорій і занадто багато цукру і жиру. Проте, останні дослідження шоколаду і його властивостей,показали, що споживання цього продукту має багато переваг для нашого організму.
 
Шоколад активізує гормон під назвою серотонін,який діючи на наш мозок виробляючи почуття задоволення і гарного самопочуття. Шоколад має велику кількість магнію, який розслабляє м’язи і сприяє формуванню нових клітин і ремонту ДНК. Шоколад підвищує концентрацію, набагато краще, ніж кава і чорний чай, допомагає подолати втому, сприяє кровообігу, захищає від серцевих нападів. У шоколаді містяться також феноли, це речовини, які борються з накопичення холестерину в артеріях. Завдяки вмісту білка і заліза, в шоколаді, що еквівалентно яблуку, шоколад запобігає захворюванню на рак товстої кишки.
 
Є багато думок про споживання шоколаду, але правдою залишається одне, що у великій кількості шоколаду міститься високий рівень вуглеводів і жирів, які можуть виявлятися в людському організмі у вигляді надмірної ваги, карієсу або підліткових вугрів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: