Шоколад смачний, солодкий продукт родом з Америки, наші предки вважали шоколад “їжею богів”. Крім того, що шоколад смачний продукт , шоколад надає позитивний вплив на наше здоров’я.

 
Шоколад містить потужні антиоксиданти які називаються фенолами(речовини, які допомагають боротися з такими проблемами, як накопичення холестерину в артеріях). Однак, не весь шоколад однаковий. Чим темніше і тонший шоколад тим він більше містить фенолів.
 
У більшості дієт шоколад, заборонений продукт,оскільки вважається, що в шоколаді міститься багато калорій і занадто багато цукру і жиру. Проте, останні дослідження шоколаду і його властивостей,показали, що споживання цього продукту має багато переваг для нашого організму.
 
Шоколад активізує гормон під назвою серотонін,який діючи на наш мозок виробляючи почуття задоволення і гарного самопочуття. Шоколад має велику кількість магнію, який розслабляє м’язи і сприяє формуванню нових клітин і ремонту ДНК. Шоколад підвищує концентрацію, набагато краще, ніж кава і чорний чай, допомагає подолати втому, сприяє кровообігу, захищає від серцевих нападів. У шоколаді містяться також феноли, це речовини, які борються з накопичення холестерину в артеріях. Завдяки вмісту білка і заліза, в шоколаді, що еквівалентно яблуку, шоколад запобігає захворюванню на рак товстої кишки.
 
Є багато думок про споживання шоколаду, але правдою залишається одне, що у великій кількості шоколаду міститься високий рівень вуглеводів і жирів, які можуть виявлятися в людському організмі у вигляді надмірної ваги, карієсу або підліткових вугрів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.