Чим корисно стрибати на скакалці?

Хто не стрибав в дитинстві на скакалці? З прискоком, з поворотом, на одній ніжці, хрест-навхрест. Ми брали її в руки і стрибали, стрибали, стрибали… Скакалка знову може повернутися в ваше, вже доросле, життя. Але в цей раз не для гри. Цей відмінний тренажер не тільки знижує вагу і тримає у відмінній формі, але і прекрасно знімає стрес.

Скакалку на сьогоднішній день можна вважати найпростішим і дешевим тренажером, до всього іншого ще і універсальним. Адже під час занять можна витратити таку кількість калорій, яке спалюється при грі в теніс або їзді на велосипеді.

Тренуватися на скакалці можна де завгодно, тобто по суті це один найкращих способів для фізичної активності, який не має рамок або меж. Сьогодні практично жоден спортсмен не обходиться в своїх тренуваннях без скакалки. І боксери, і баскетболісти починають свої заняття саме з цього простого тренажера.

Користь стрибків на скакалці важко переоцінити. Тренування зі скакалкою прекрасно зміцнюють серце, тому вже через деякий час після тренувань ви забудете, що таке задишка або тиск. Що вже говорити про те, що стрибки на скакалці – відмінний спосіб для схуднення. Ну що, ви вже вирішили діяти? Тоді саме час переходити до справи!

Скакалка сприяє спалюванню жиру. Ви можете спалювати до 1000 ккал на годину. А це означає, що регулярні тренування (а вправи можна робити двічі на день) допоможуть вам в найкоротший термін вирішити проблему зайвих жирових відкладень.  

Скакалка тренує витривалість. Через деякий час після щоденних тренувань, ви здивуєтеся тому, що задишка попросто зникла.  

Скакалка відмінно опрацьовує всі групи м’язів і робить ваше тіло підтягнутим і струнким.  

Стрибки на скакалці розвивають гнучкість, координацію рухів і рівновагу.  

Скакалка – тренажер, який можна завжди взяти з собою і займатися де завгодно.  

На скакалці ви можете поєднати приємне з корисним. Адже під час стрибків можна дивитися улюблений серіал або програму новин.  

Скакалка піднімає настрій. Вченими доведено, що під час стрибків в організмі людини виробляється ендорфін, всім відомий як гормон щастя. А ще на підсвідомому рівні всі ми повертаємося в далеке безтурботне дитинство – адже хто не любив весело поскакати?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: