Чим небезпечні дієти для схуднення?

Кожна поважаюча себе жінка хоч раз в житті сиділа на дієті – в сучасному суспільстві прийнято мріяти про фігуру, на якій на кістки ледь-ледь наросло м’ясо. Однак ситуація ускладнюється тим, що чим старше жінка стає, тим важче їй зберігати стрункість – і справа зовсім не в тому, що після заміжжя вже не потрібно шукати гідну партію, а тому можна розслабитися. Просто жіночий організм влаштований так, що за допомогою додаткового жирового відкладення, захищає важливі для дітонародження внутрішні органи і боротися з цим дуже важко.

Однак вперті жінки все одно сідають на виснажливі дієти… Напевно, вони просто не знають, що все це досить небезпечно? Давайте розберемося, чим небезпечні дієти для схуднення. Чим небезпечні дієти для схуднення?

У боротьбі за стрункість з усіх можливих засобів жінки найчастіше вибирають дієти для схуднення. Під дієтою прийнято на увазі відмова від певної виду їжі на обраний термін. Розрізняють екпрес-дієти – жорсткі харчові обмеження на короткий термін і звичайні – зміна режиму харчування на більш тривалий час. І те й інше досить небезпечно для нашого організму, оскільки загрожує серйозними негативними наслідками. 

Стресовий стан. Ніхто не любить обмежень і ваш організм, будьте в цьому впевнені, зовсім не є виключенням з цього правила. Саме усвідомлення факту заборони змушує його бажати заборонений плід ще більше. Це породжує почуття незадоволеності, розчарування, агресії, невпевненості і в підсумку може призвести до депресивних проявів. Погодьтеся, зовсім не цього ви чекаєте від дієти.

Деструктивні зміни в організмі. Зміни режиму харчування, як правило, виражається у відмові від жирів і вуглеводів на користь білків, але мало хто знає, що білкова дієта є досить небезпечним випробуванням для жіночого організму. Передозування білка істотно позначається на менструальному циклі і функціях дітонародження, в той час як нестача вуглеводів може “відгукнутися” браком енергії, а недолік жирів провокує ранній клімакс.

“Ефект пам’яті акумулятора”. Організм те саме що акумуляторна батарея – відмінно пам’ятає “рівень зарядки”. Якщо його садити на голодний пайок, потрібно обов’язково готуватися до того, що організм “злякається” і почне робити запаси. Спершу він відключить маловажливі функції (перший час навіть почне здаватися, що ви не відчуваєте втоми), потім почне в економічному режимі спалювати наявні у нього жири, але після повернення до звичайного меню, він точно вирішить “заготовити дечого про запас” – раптом, знову доведеться голодувати.

Зниження м’язового тонусу. Хай буде вам відомо, що під час дієти спалюються не лише корисні жири, але і м’язова маса – і якщо її не підтримати за допомогою спеціального комплексу заходів, подібне схуднення запросто може обернутися дряблостью шкіри і целюлітом.

Погіршення зовнішнього вигляду. Не секрет, що правильне харчування – основа квітучого вигляду, з чого випливає, що дієта – це вірний шлях до схуднення від слова “ставати гірше”. Втрата рідини на клітинному рівні призводить до погіршення стані шкіри, нестача вітамінів, мікроелементів і мінералів погано позначається на стані волосся, нігтів і зубів.

Якщо ви твердо вирішили сісти на дієту, обов’язково порадьтеся з кваліфікованим фахівцем – лікарем-дієтологом. Пам’ятайте, що практично у кожної дієти є протипоказання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: