Чим відмити зеленку з шкіри?

Багато хто з нас у дитинстві хворіли на вітрянку. Дуже неприємне захворювання, коли все тіло свербить, а почухати не можна. Хоча приємних захворювань, напевно, не буває. Ну, так от, як відомо при вітрянці допомагає зеленка. Нею обробляють висип від цього захворювання. І зазвичай все тіло стає просто зелене від зеленки, так як висип зазвичай буває по всьому тілу. Ну, а після того як хвороба відступила і людина одужує, перше що потрібно зробити, це відмитися. Це зробити буває досить непросто. Так яким же чином можна вирішити подібну проблему?
 
Чим відмити зеленку з шкіри?  
 
Ті з нас, хто стикався з вирішенням цієї проблеми (а таких, я думаю, більшість), знають, що зеленка, ну ні як не бажає змиватися з нашої шкіри безслідно, а якщо це маленька дитина, у якої дуже ніжна шкіра або алергетик, то рішення цієї проблеми тільки ускладнюється. Якщо Вам потрібно відмити зеленку і у Вас немає проблем з шкірою, тоді можете для цього використовувати звичайний медичний спирт (саліциловий, розчин медичний антисептичний, якщо у Вас немає нічого з названого вище, то тоді підійде й горілка) або ж розчин перекису водню. Це цілком безпечне і нешкідливий засіб, з його допомогою пупки немовлятам обробляють.

Також можете спробувати для цих цілей засіб для зняття макіяжу. Хороший результат дає застосування лимонного спирту, якщо такого у Вас немає, то просто можете додати лимонний сік в спирт і вже цим розчином протирати шкіру.
 
Існує й спосіб більш м’який. Потрібно нанести на пляму зеленки жирний крем. Тут відмінно підійде і звичайний дитячий крем. Потім цей жирний крем потрібно буде змити за допомогою мильного розчину. Якщо ж шкіра все ж проблемна, то відмити зеленку можна буде тільки теплою водою з милом, звичайно, вона при цьому відмиється не відразу, а лише через деякий час.  

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: