Чихуахуа.

Наймініатюрнішими серед собак у світі є собачки чихуахуа. У стандарті даної породи ріст не вказують, а вага допустима від 500 г до 3 кг. Є 2 різновиди породи – длінношерсті і гладкошерсті чихуахуа. Собаки чихуахуа можуть мати всілякі забарвлення шерсті.

Чихуахуа це порода, що сформувалася в природних умовах, цей фактор обумовлює хорошу нервову систему у собачок. Чихуахуа є прекрасною собакою-компаньйоном для жителів міста, і її з собою всюди брати просто.

Ці маленькі собаки відрізняються особливою активністю і уважністю. Чихуахуа можуть зближуватися з усіма членами сім’ї. Вони відмінно підійдуть в якості домашнього вихованця, але вони часто підбирають собі тільки лише одного господаря. Собачки добре можуть <="font-size: 12px; line-height: 19.200000762939453px; text-align: justify;">уживатися  з котами, а також іншими вихованцями в будинку, дуже розумні, правильно реагують на команди. Але іноді бувають винятки, і деякі собаки породи чихуахуа важко піддаються вихованню і дресируванню.

Ці собачки мають хороше здоров’я і незвичайно витривалі на прогулянці. Тривалість життя в середньому у чихуахуа близько 15 років. Чихуахуа погано переносять холод, що у них проявляється тремтінням. Слід проявити турботу і одягнути на тварина в зимовий період теплий светр.

Слід сказати також, що цим песиком цілком вистачає руху і в будинку. Їх легко навчити користуватися лотком, що особливо зручно для людей, що займають невеликі приміщення, і собаку вигулювати часто можливості, не мають.

Собачки цієї породи дуже популярні. Для того щоб зберегти здоров’я домашнього вихованця, потрібно його на прогулянку в холодну пору, одягати. Перш за все, собака потребує зимового теплого одягу на утеплювачі, який зможе зберегти тепло маленького тіла. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: