Чому англійська мова такий популярна? Як ви часто задавалися цим питанням? Так було не завжди. Ще два століття тому англійська мова була лише регіональною мовою поряд з іспанською та португальською. Поширення мови знаходило себе лише в колоніях Великобританії (США, Індія), а найпопулярнішою мовою того часу була французька.
 
Але час йшов, позиції Великобританії все більше піднімалися вгору. Країна стала лідером в торгівлі, мала найбільший флот і одну з найсильніших армій. Тепер без знань англійської мови було не можливо ефективно вести торгівлю. Якраз в цей час відкривається Лондонська біржа, а за нею і Нью- Йоркська. Абсолютно ясно, чому англійська така популярна, адже всі повинні були швидко реагувати на коливання ринку, а для цього потрібно розуміти один одного.
Французька мова була вже не актуальною, здебільшого від того, що була дуже громіздка в написанні і важкою у вимові. Як і дивно, найбільшу популяризацію мови зробили США після Другої Світової Війни. Країни були в розрусі, а Вашингтон брав активну позицію у впливі на політику Європи та Африки. Окрім політики, сюди ж приходили капітали штатівських банків.
 
Чому англійська така популярна? Зараз без цієї мови неможливо уявити сучасний світ. Наприклад, всі мови програмування мають в основі англійську. Практично для кожного товару йде дубльована інструкція англійською. Англійська спрощує подорожі, адже людина не в змозі вивчити безліч мов, але в кожній країні знають англійську.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.