Чому англійська мова така популярна?

Чому англійська мова такий популярна? Як ви часто задавалися цим питанням? Так було не завжди. Ще два століття тому англійська мова була лише регіональною мовою поряд з іспанською та португальською. Поширення мови знаходило себе лише в колоніях Великобританії (США, Індія), а найпопулярнішою мовою того часу була французька.
 
Але час йшов, позиції Великобританії все більше піднімалися вгору. Країна стала лідером в торгівлі, мала найбільший флот і одну з найсильніших армій. Тепер без знань англійської мови було не можливо ефективно вести торгівлю. Якраз в цей час відкривається Лондонська біржа, а за нею і Нью- Йоркська. Абсолютно ясно, чому англійська така популярна, адже всі повинні були швидко реагувати на коливання ринку, а для цього потрібно розуміти один одного.

Французька мова була вже не актуальною, здебільшого від того, що була дуже громіздка в написанні і важкою у вимові. Як і дивно, найбільшу популяризацію мови зробили США після Другої Світової Війни. Країни були в розрусі, а Вашингтон брав активну позицію у впливі на політику Європи та Африки. Окрім політики, сюди ж приходили капітали штатівських банків.
 
Чому англійська така популярна? Зараз без цієї мови неможливо уявити сучасний світ. Наприклад, всі мови програмування мають в основі англійську. Практично для кожного товару йде дубльована інструкція англійською. Англійська спрощує подорожі, адже людина не в змозі вивчити безліч мов, але в кожній країні знають англійську.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: