Остеоартроз

Причиною болю в колінах може бути таке захворювання як остеоартроз. Воно пов’язане з великими навантаженнями і надмірною вагою, що веде до погіршення місцевого кровообігу і живлення суглобових тканин. Як підсумок – спостерігається нестача змащувальної рідини в суглобах, хрящові тканини стоншуються, і підвищується тертя кісток в колінному суглобі.

Що робити?

Це захворювання краще попередити, ніж лікувати за допомогою медикаментів. Не рекомендується носити часто великі сумки з супермаркетів і піднімати тяжкості. Також важливо стежити за своєю вагою і спортивними навантаженнями.

Судинні захворювання

Причиною можуть бути судинні захворювання, які порушують місцевий кровообіг. Як правило, болі в коліні виникають при зміні погоди і мають ниючий характер.

Що робити?

Зміцнювати судини за допомогою правильного харчування. Рекомендується додати в раціон авокадо, мед, грейпфрут, яблука і гранат.

Травми

Нічого не проходить безслідно. Травми з дитинства або спортивні можуть дати про себе знати з роками. Причиною болю в колінах може бути невелика травма, наприклад, при занятті спортом, танцями і невдалому падінні.

Що робити?

У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря за порадою і допомогою, оскільки з такою проблемою ви не впораєтеся самостійно.


Сидячий образ життя

Тривале неправильне сидіння, малорухливий спосіб життя, постійна «сидяча» робота без перерв на відпочинок може стати причиною болю в колінах.
Нашим суглобам необхідно рухатися, щоб не було застою крові в колінах.


Що робити?

Рекомендується щогодини вставати з-за робочого столу і робити 10-ти хвилинну прогулянку по офісу. Наприклад, можна вийти подихати повітрям, не використовуючи ліфт, також добре влаштовувати ранкові та вечірні піші прогулянки.

Харчування

Неправильне харчування – причина болю в колінах. Часті дієти призводять до того, що організм не отримує достатню кількість вітамінів і мікроелементів. Наприклад, якщо у вашому раціоні немає кальцію, колагену (основний білок для зв’язок і сухожиль) і глюкозаміну (речовина, яка необхідна для функціонування хряща), можуть виникнути проблеми з суглобами.

Що робити?

Рекомендується включити в раціон харчування молочні продукти, яловичину, твердий сир, морську капусту, лосось, сьомгу і курятину.

Якщо у вас з’явилися болі в колінах, рекомендується звернутися до лікаря, щоб не затягувати з вирішенням проблеми. Чому болять коліна?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.