Чому дитина плаче?

Плач – це перше, що ви чуєте від новонародженої дитини. Якщо він плаче, значить, він хоче щось передати. Плач -це якесь спілкування дитини з оточуючими. За характером плачу можна визначити,що дитина голодна або його щось турбує, чи пора змінити підгузник.        

 
Для початку потрібно зібратися і проявити терпіння. Просто так плакати дитина не може. У більшості випадків крім плачу дитина подає й інші ознаки. Головне розуміти, що ж він хоче пояснити.        
 
Якщо дитина плаче тривалий час і її хникання, варто перевірити підгузник. Якщо ж підгузок в порядку, а дитина все ще плаче, причому його плач то сильніше, то слабше це може означати, що йому незручно.Незручності він може відчувати від одягу або положення. При цьому немовля намагається крутитися, повертатися. Щоб це виправити потрібно або переодягнути малюка, або змінити його положення.        
 
Ще однією ознакою плачу дитини може бути відчуття голоду. Якщо він плаче голосно, вимогливо, простягає ручки,варто задуматися: чи не пора його погодувати? Щоб точно визначити, чи голодне маля, потрібно торкнутися куточка його рота пальцем, якщо він відреагував,значить, його потрібно негайно погодувати.        
 
У новонародженого малюка досить часто спостерігаються кольки. Особливо нервувати не варто, це звичайне явище,адже травна система малюка ще не до кінця сформована. Коліки виникають від попадання в шлунок новонародженого бульбашок повітря. У такому випадку плач дитини з пронизливими криками. Щоб якось заспокоїти малюка слід його зігріти.Для цього покладіть на його животик грілку. Якщо це не допомагає, потрібно звернутися до лікаря, щоб він виписав спеціальний препарат.        
 
Якщо у дитини спостерігається раптовий, пронизливий крик, що плавно переходить в пхикання, яке супроводжується гикавкою, варто перевірити, чи тепло він одягнутий. Якщо йому холодно він махає ручками і ніжками і у нього прохолодна шкіра спинки, животика та груди. Виправляти це потрібно негайно, одягнувши дитини тепліше.        
 
Дитина може плакати, якщо вона перегрілася. Про це може символізувати не тільки плач і пхикання малюка, але і почервоніла шкіра, на якій виникла пітниця. Щоб це припинити варто роздягнути дитину, зняти з нього підгузник і протерти мокрим рушником. Якщо після цього температура не спадає,слід звернутися до лікаря, адже можлива якась хвороба.        
 
Якщо при прийомі їжі дитина скрикує, це може бути ознакою отиту, тобто у нього болять вуха. Щоб точно в цьому переконатися, варто натиснути на горбок, який знаходиться на вусі. Якщо при цьому він різко скрикне, потрібно негайно звертатися д олікаря.        
 
Ріжучі зубки – це також привід,за яким плаче дитина. Якщо у дитини ріжуться зубки, то вона плаче, у нього почервонілі ясна,порушений сон, він постійно намагається щось гризти і при цьому у нього виділяється велика кількість слини.        
 
Напевно кожна мама знає, що якщо дитина починає хникати без причини,найбільше всього,вона хоче спати. І це так. Але не завжди, якщо дитина втомилася, вона відразу засне. Перед сном вона може плакати, звільнятися від пелюшок, перебирати ніжками. Щоб малюк скоріше заснув, слід зробити ідеальну тишу в кімнаті і вимкнути світло. Також можна проспівати йому колискову і покачати його. Також, напевно, всі знають, що діти краще засинають після прогулянки на свіжому повітрі.        
 
Плач – це також спосіб привернути до себе увагу дорослих. Щоб заспокоїти дитину потрібно просто до нього підійти і проявити увагу. У любому випадку, коли дитина плаче, слід проявити терпіння, зібратися і спокійно визначити і усунути причини його плачу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: