Чому дітям потрібно лазити по деревах і бігати босоніж по траві?

Вже не секрет, що наші діти отримують набагато більше інформації, ніж у такому ж віці отримували ми. І не дивно, що багато чого ніяк не хоче затримуватися в їх головах. Що ж робити? Як зміцнити пам’ять дітей? Вчені впевнені, що для поліпшення пам’яті дітям потрібно лазити по деревах і бігати босоніж по траві.

Багатьох дорослих, при надлишку інформації наздоганяє та ж проблема, що і дітей – деякі речі просто не утримуються в голові, хоч і доводиться все записувати. Вчення з The University of North Florida вирішили провести незвичайний експеримент, за допомогою якого мали з’ясувати, як правильно потрібно відпочивати, щоб пам’ять краще почала працювати.

Читайте також: Як виховати дитину лідером?

В експерименті взяли участь 72 добровольця, як чоловіків так і жінок. Їх розділили на три групи і всім запропонували запам’ятати порядок випадкових чисел, який через час потрібно було відтворити в зворотному порядку.

Діяльність під час перерви після заучування у всіх трьох груп була різною. Одна група випробовуваних протягом 2-х годин займалася йогою, друга – прослухала лекцію з психології, а учасники третьої групи – “пустували”: лазили по деревах, бігали босоніж по траві і ходили по колодах.

Результати свого незвичайного дослідження вчені опублікували в науковому журналі Perceptual and Motor Skills. У висновку йдеться, що найкращі результати по запам’ятовую чисел показали ті учасники експерименту, які пустували, як діти.

Читайте також: ТОП-5 дитячих продуктів-алергенів!

Прес-секретар вчених, які проводили експеримент, каже, що активна зміна діяльності головного мозку, коли йому потрібно швидко прийняти рішення під час пересування людини по хистких балках і тендітним гілках для утримання рівноваги, допомагає робочої пам’яті краще продукувати. При вчиненні цих дій нам самим продумувати руху не потрібно – мозок це робить самостійно, на відміну від того, коли ми займаємося йогою. Під час занять йогою нам потрібно продумувати ту чи іншу вправу і фіксуватися на ній.

Так що, дорогі батьки, беріть дітей  і вирушайте з ними в парк або на природу. Відточуйте свою майстерність лазіння по деревах, бігу по траві босими ногами і ходьбі по колодах разом з ними, і гарна робота пам’яті вам і вашим чадам гарантована!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: