Чому корисна йога?

Йога здатна зробити вас більш гнучкими, виправити поставу, додасть сил. Асани – зручні положення тіла – делікатно розтягують ваші м’язи, які поступово стають міцнішими.
 
Йога може попереджати хвороби. Відбувається це насамперед за рахунок того, що йога масажує і лікує клітини організму – покращує циркуляцію рідин, нормалізує тиск, зміцнює м’язи преса, упорядковує цілий ряд різних органів і систем: легені, шлунково-кишковий тракт, ліфосистему, покращує метаболізм, вимиває токсини з організму. Регулярно займаючись йогою, ви зміцнюєте свій імунітет і, як наслідок, здоров’я.
 
Йога підвищує рівень енергії, фокусування і концентрації уваги. Значна кількість сфер нашого життя відбирає у нас енергію, витягує на себе наші сили. У результаті чого людина потребує відпочинку. Йога допомагає бути, так би мовити, в «тонусі», дає можливість занурюватися в події, завдяки чому людина приходить до нового джерела сили. Ви почнете встигати значно більше, ніж раніше.
 

Йога дає гарний настрій. Постійна практика включає в себе розтяжку, однак це далеко не все. Йога також концентрується на медитації, заспокоює думки і допомагає впоратися зі стресом. Проведені дослідження показали, що заняття позитивно впливають на настрій, працюючи з тією частиною мозку, яка відповідає за розслаблення і сон.
 
Йога гармонізує тіло і розум. Багато хто з нас часто забувають про те, що вони пов’язані. Йога допомагає пізнати себе і ясно зрозуміти свої емоції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: