Чому кричить немовля?

Крик немовляти здатний викликати паніку і відчай у недосвідчених мам. З часом, звичайно, жінка починає розрізняти відтінки крику і через місяць може вже абсолютно точно сказати, про що «сигналізує» її малюк. Давайте розберемося, чому дитина може плакати і що вам робити, щоб скоріше заспокоїти дитя.

Базові потреби

Коли дитя заходиться криком, в першу чергу, подивіться на годинник – коли він їв? Чи не міг уже зголодніти? У будь-якому випадку, візьміть на ручки і продовжуйте розбиратися, у чому справа.

Якщо ви встановили, що причина сліз криється не в голоді, перевірте підгузник малюка. Діти дають зрозуміти, коли «памперс» переповнений і його пора змінити.

Неодмінно пам’ятайте про ці три нехитрі дії, коли поспішайте на допомогу маленькому ридальщіку. Найчастіше трапляється, що начебто і годувала годину назад, і підгузник змінила буквально щойно, а немовля плаче. Перевірте ще раз чи сухий він? Трапляється, що підгузник сповз, а малюк помочився. І знову доведеться переодягтися.

Ох вже цей животик

Приблизно після трьох тижнів в житті малюка з’являється така напасть як коліки (вони ж газики). Як зрозуміти, що це вони? Дитина без видимої причини починає голосно кричати і плакати, сильно вигинається і червоніє. До слова, часом таку ж поведінку він проявляє при годуванні – знайте, швидше за все, у нього болить животик. Тривати подібне може від 10 хвилин і до декількох годин. Найчастіше коліки трапляються ввечері або вночі.

Часом ліки не допомагають на 100%. Що залишається робити мамі? Згинайте, Піднімайте малюкові ніжки – така зарядка допоможе вийти шкідливим газикам. Спробуйте покласти його на животик – на себе або на ліжечко. Покачайте. Ще покачайте. І терпіння, терпіння, терпіння …

Молочні напасті

Іноді дитина починає плакати під час смоктання грудей. Може, це, знову-таки, газики. Як варіант – брак молока, дитина злиться, що їжі виділяється мало. Або ж, навпаки, молока може бути занадто багато, дитіні неприємний занадто сильний потік, малюк не встигає ковтати і захлинається. Зцідіть трохи або запропонуйте іншу грудь – в залежності від ситуації.

Інші неприємності

На превеликий жаль, жоден малюк на світі не застрахований від болячок. Тому, якщо у вас виникли найменші сумніви в тому, що ваш малюк повністю здоровий, відразу ж виходите на зв’язок з вашим педіатром. Пам’ятаєте, в дитячому організмі хвороба розвивається набагато швидше.

Однак якщо ж з вашим малюком все добре, і він просто періодично підплакує, не накручуйте себе. Може, він просто таким чином спілкується або проситься до мами на ручки!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: