У сні мозок аналізує наше денне життя, події, що відбуваються і засвоює основну масу інформації. Ось чому вчити вірші на ніч краще, ніж з ранку. У сні відпочиває наша нервова система, м’язи, а мозок продовжує працювати.

Людей, яким не снилися б сни, не існує, просто багато хто не пам’ятає своїх нічних сновидінь. Наші сни яскраві, барвисті і динамічні, найчастіше ми самі приймаємо в них діяльну участь. Тому неусвідомлені рухи у сні, здригування, сміх і сльози – явище цілком нормальне. Але тільки до тих пір, поки вони повторюються часто і не переходять в систему.

Говоримо ми уві сні тому, що наш мозок занадто активний, він дає команду нашим м’язам і не дає нам остаточно “відключитися” навіть уві сні. Якщо ми бачимо трагічний сон – ми можемо прокинутися всі в сльозах, а іноді просто бурмочучи “собі під ніс” щось нерозбірливе.

Внаслідок цього, таку патологічну активність мозку необхідно коригувати. Це викликано рядом причин, перша з яких – порушення у людини ритму сну. Друга обумовлена ​​тим, що для організму вкрай шкідливий стан постійного стресу.

Коли людина починає говорити уві сні цілими реченнями – значить, варто звернути увагу на його центральну нервову систему і з’ясувати, чи не знаходиться людина в стані стресу або депресії. А як тільки зникне причина роздратування – не буде і нічних розмов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.