Чому ми набираємо зайву вагу і як схуднути?

Приготуйтеся почути одну цікаву новину. Вчені визначили, що запорука жіночої краси аж ніяк не в просиджуванні в спортзалах або в фітнес-клубах. Запорука краси криється в… правильному харчуванні!

Світила науки провели дослідження і з’ясували, що ми недоїдаємо щодня білка, а тому обростаємо непотрібними кілограмами. Проведені дослідження були спрямовані на допомогу жінкам з сухими і ламкими волоссям. Коли ж в раціон дівчат додали білка, то помітили, що не тільки волосся стало більш здоровими, а й нігті, та й фігура, в цілому ставала куди краще.

Вчений Аткінс експериментально досяг результату, в якому дієта його пацієнток полягала лише в збільшенні щоденного споживання білка. Пацієнтки були в захваті, хоча тоді так ніхто і не зрозумів, за рахунок чого відбулося схуднення.

Норма вживання білка в день

Наш організм потребує регулярного оновлення протеїну (білка). Так саме з цього пластичного матеріалу складаються наші м’язи, шкіра, кістки, нігті, волосся і ін. Білок є основоположним для їх росту. Всесвітня організація охорони здоров’я з’ясувала, що щоденна порція вживання білка становить 1 г на кілограм вашої ваги. Водночас ця ж організація констатувала факт, що люди в день не вживають навіть половину денної дози.

Якщо хочете виглядати завжди красиво, то вживайте більше сирних і кисломолочних продуктів. Робіть салат? Додайте туди зварене круто яйце. Вживайте морепродукти і м’ясо.

Боротьба із зайвою вагою

Проведені дослідження показують, що високобілкові продукти, що з’їдаються в день, пригнічують відчуття голоду. Мозок як би насичується і закриває опцію “апетит”. Так дві групи жінок, які погодилися взяти участь в експериментах вчених, виявили, що ті, які сиділи на високобілкових продуктах, схудли за місяць на 5 кг, а ті, що харчувалися їжею, що містить багато вуглеводів, навпаки – набрали 5 кг. В середньому група жінок, яка харчувалася білковою їжею, недобирає 450 калорій в день.

Спорт і протеїн

Отже, білок вельми корисний. Однак, якщо ви вирішили зайнятися фітнесом або бодібілдінгом, то зіткнетесь з тим, що після перших силових навантажень, ваші м’язи будуть “горіти вогнем”, а після тривалий час боліти. Це пов’язано з тим, що мікром’язи рвуться, і в цьому немає нічого страшного. За рахунок білка в організмі вони швидко відновлюються.

У професійних спортсменів рідко болять м’язи, так як організм після кожного такого навантаження стає тільки сильніше. Але професіонали дотримуються принципу: особливе харчування, яке, природно, включає високу концентрацію білка. Без білкових добавок ваша фігура ніколи не придбає бажаний рельєф як з обкладинок журналу. Тому, якщо хочете не відчувати біль після тренувань, то варто придивитися до спортивного харчування.

Коли ви обираєте спортивне харчування протеїн в ньому – дуже важлива складова. Адже помірне споживання білка допомагає впоратися з ожирінням, серцево-судинними захворюваннями та остеопорозом. Для молодих жінок вживання протеїну корисно тим, що поліпшується метаболізм і робота шлунково-кишкового тракту.

Протеїн буває в різному вигляді. Це і коктейлі, і батончики, і порошки. Помірне споживання протеїну перед і після тренувань, допомагає спалювати жир непомітно для вас, так як білок починає розщеплюватися в організмі вже через півгодини, звільняючи жирові відкладення і прискорюючи обмін речовин в цілому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: