Чому ми ревнуємо? Види ревнощів!

Ревнощі – одне їх самих багатоликих на світі почуттів. Психологи розрізняють декілька проявів ревнощів, адже всі люди так не схожі один на одного, і проявляють всі свої емоції абсолютно по різному.
 
«Ревнощі звичайні». Одне з найбільш егоїстичних проявів ревнощів. Виражається тяжке почуття в тому, що, коли кохана людина не з нами, ми починаємо придумувати неіснуючі сцени зрад, походів наліво, зради та підлості. Можливо, друга половинка мирно працює в офісі або необразливо проводить час з друзями, але наша фантазія може накрутити нас до таких меж, що повернення, нарешті, другої половинки додому викликає напад ревнощів, розпалює сварки, нерозуміння і взаємні докори.
 
Таким чином, звичайна ревнощі заснована тільки на відсутності коханого поруч з нами, і не має під собою реальних підстав. Любов вимагає, перш за все, довіри і поваги до особистого простору партнера. Якщо Ви не хочете, щоб Ваша половинка при першій можливості втекла подалі від Ваших ревнощів, навчіться відпускати коханого від себе і давайте йому право на власні смаки, звички й інтереси, не обмежуючи коло спілкування тільки Вашою персоною .
 
«Ревнощі, викликана невпевненістю в собі». Дуже часто ревнощі виникає через величезну кількость комплексів, які ми собі приписуємо. Здається, наш обранець – цар і Бог, а ми – непомітні сірі мишки, негідні навіть кінчика його мізинця. Насправді, Ваша кохана людина полюбив Вас саме такими, яка Ви є, тому Ваші порівняння абсолютно необгрунтовані. Якщо ви будете вважати, що Ваш обранець гідний кращого, він може з часом і сам прийти до такого висновку, тому відкиньте подалі гнітючі думки, живіть і насолоджуйтеся кожною хвилиною, проведеною з коханим.

«Ревнощі з відтінком маніпулювання». Найчастіше ревнощі не мають жодних підстав під собою, крім як бажання маніпулювати своїм супутником. Коханий запізнився до вечері – привід для ревнощів, затримався на роботі – ревнощі, вирішив провести один вихідний з друзями на риболовлі – знову ревнощі. І ось ми вже ображаємося, надуваємо губи і оголошуємо бойкот на довгі тижні. Кохана людина починає відчувати себе винуватим, всіляко намагається загладити провину, засипає подарунками, з лишком компенсує недолік уваги, і, в кінцевому підсумку, нам не залишається нічого, окрім як розморозити й змінити гнів на милість. Насправді, прояв нашої ревнощів у даному випадку – не що інше, як бажання поманіпуліровать партнером. Ображаючись, ми змушуємо кохану людину зробити все, щоб виправити помилку, а це чистої води маніпуляція. Такі ревнощі є самими нещирими і образливими, тому намагайтеся не допускати їх проявів ні за яких обставин.
 
«Патологічний прояв ревнощів». Іноді ревнощі стають невід’ємною частиною нашого життя: ми ревнуємо буквально до кожного стовпа, отруюючи життя і собі, і своїй коханій людині. На світі існує чимало патологічних ревнивців, які бачать загрозу своєму щастю у всьому. На жаль, впоратися з такою ревністю вкрай важко, тому єдиний вихід з положення – довга і наполеглива робота над собою. Ваш партнер, якщо він дійсно Вас любить, буде допомагати Вам, проявляючи любов, увагу, турботу, і не даючи жахливим думкам навіть оселитися у Вашій голові.
 
Кохайте, будьте коханими, щасливими, і нехай у ваших стосунках ніколи не буде приводом для ревнощів!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: