Чому не можна їсти з ножа?

<="font-size: 8pt;">1. З ножа їсти не можна, в першу чергу,тому, що дуже легко порізатися. А це, треба зауважити, не тільки неприємно, алей дуже боляче. До того ж, <="font-size: 8pt;">язик <="font-size: 8pt;">заживає досить довго. 

<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">2. По-друге, вважається, що від цього заняття людина стає зл<="font-size: 8pt;">ою<="font-size: 8pt;">.Прямих доказів цьому факту не знайшлося, проте кожен другий вірить у це повір’я.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">3. Інша легенда розповідає, що через гострого кута клинок як би негативно впливає на ауру. З цієї причини, до речі,не можна сидіти за столом, впершись у один <="font-size: 8pt;">з <="font-size: 8pt;">його кутів … А оскільки ніж часто буває знаряддям вбивства,відповідно, це теж не найсприятливішим чином може позначитися на біопол<="font-size: 8pt;">і<="font-size: 8pt;"> людини.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">4. Також через облизування ножа може захворіти серце. Правда, знову ж таки, підтвердити цю теорію не взявся ніхто.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">5. За ще однією версією, людина починає втрачати власний розум – простіше кажучи, стає дурним.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">6. А це – дуже цікава теорія, яка, судячи з усього, була придумана домогосподарками. Є думка, що вживання їжі з ножа веде до того, що чоловік може почати вживати спиртне у великій кількості або ж стане з<="font-size: 8pt;">раджувати<="font-size: 8pt;">.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">7. І нехай всі ці забобони засновані, в основному, на різних переказах, ми б все-таки радили вам відмовитися від задуму <="font-size: 8pt;">їсти<="font-size: 8pt;"> що-небудь з леза, так як існує ризик серйозно поранитися. Не забувайте про це!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Гість

    а правити текст ліньки? поприбирати всілякі тощо.. ;-)

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: