1. З ножа їсти не можна, в першу чергу,тому, що дуже легко порізатися. А це, треба зауважити, не тільки неприємно, алей дуже боляче. До того ж, язик заживає досить довго. 

 
2. По-друге, вважається, що від цього заняття людина стає злою.Прямих доказів цьому факту не знайшлося, проте кожен другий вірить у це повір’я.
 
3. Інша легенда розповідає, що через гострого кута клинок як би негативно впливає на ауру. З цієї причини, до речі,не можна сидіти за столом, впершись у один з його кутів … А оскільки ніж часто буває знаряддям вбивства,відповідно, це теж не найсприятливішим чином може позначитися на біополі людини.
 
4. Також через облизування ножа може захворіти серце. Правда, знову ж таки, підтвердити цю теорію не взявся ніхто.
 
5. За ще однією версією, людина починає втрачати власний розум – простіше кажучи, стає дурним.
 
6. А це – дуже цікава теорія, яка, судячи з усього, була придумана домогосподарками. Є думка, що вживання їжі з ножа веде до того, що чоловік може почати вживати спиртне у великій кількості або ж стане зраджувати.
 
7. І нехай всі ці забобони засновані, в основному, на різних переказах, ми б все-таки радили вам відмовитися від задуму їсти що-небудь з леза, так як існує ризик серйозно поранитися. Не забувайте про це!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.