Чому не можна ставити гаряче в холодильник?

Якщо поставити гарячу їжу в холодильник або морозильну камеру, це може призвести до підвищеної роботі холодильника. Працювати він буде без перерви до тих пір, поки гаряча каструля не охолоне, а це значно скоротить термін служби холодильника через “жорсткі”умов роботи.
 
Компресор швидко перегрівається і вимикається, а після того як охолоне, він автоматично включається. Крім того, при контакті холодильника з гарячою каструлею утворюється велика кількість конденсату, в результаті чого з’являється лід, і холодильник підлягає розморожуванню. Якщо в холодильнику стоїть гаряча страва, це може зіпсувати поруч лежачі продукти і деякі елементи холодильника.
 

Гаряча каструля може пошкодити в холодильній або в морозильній камері пластик і пакети, а також інші матеріали, які з нею стикаються. Якщо поставити гарячу каструлю в морозильну камеру працюючого холодильника, може закипіти і навіть збільшитися в обсязі робочий агент, і порушаться трубки, по яких він тече, що призведе до їх розриву.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: