Чому не можна святкувати 40 років?

Вважається, що 40 років не святкують. Але вагомі причини того, чому не можна відзначати 40 років, мало хто знає. Як кажуть, “чутками земля повниться”, і більшість людей інтуїтивно відчувають неприязнь до такої дати, попросту чуючи все життя негативні відгуки про свято.
 
Якщо задатися метою, можна знайти безліч приводів не святкувати цей ювілей, але все ж, головним чинником вирішення відзначати чи не відзначати є ваше особисте ставлення до цієї дати.
 
Але все ж, давайте розберемося, чому не відзначають 40 років?
 
Саме число 40, згідно з різними віруваннями і традицій має негативний характер. Якщо звернутися до Біблії, можна помітити, що це число досить часто зустрічається на її сторінках: 40 років Мойсей водив єврейський народ по пустелі в пошуках землі обітованої, 40 днів Христос провів у пустелі після свого хрещення, 40 днів тривав всесвітній потоп на землі. Також, цифра 40 асоціюється з поминальними 40 днями, коли душа людини переходить в інший світ.

Фігурує це число і в символіці знаменитих гадальних карт Таро, і в практиках африканських шаманів. Співвідносити своє життя з подібними забобонами, чи ні – вирішувати вам, але не забувайте, що для людини завжди було характерно надавати речам символічне значення, і шукати збіги там, де їх, по суті, немає. Цілком можливо, що пару разів число 40 дійсно присутнє як ключовий символ будь-яких великих подій, але те, що його почали використовувати пізніше для позначення зовсім інших речей, говорить лише про любов людства до створення легенд.
 
Можна підійти до питання наступним чином, поцікавтеся, відзначають 40 років ваші друзі та знайомі. Напевно знайдеться багато таких людей, які, незважаючи на забобони, задоволені тим, що відзначили це свято. Звичайно, якщо надавати багато значення чуткам, можна налаштувати себе на те, що святкування 40 років може призвести до біди, в такому випадку, якщо ви занадто забобонні і недовірливі, утримайтеся від торжества. Адже психологія людини влаштована таким чином, що ми самі можемо налаштувати себе на негатив і привнести його в своє життя.
 
Жінки не люблять відзначати 40 років більшою мірою тому, що цей ювілей дуже прямо говорить про вже не молодий вік іменинниці. Однак, в такій ситуації на небажання відзначати свято впливає швидше психологічне підгрунтя. Це можна зрозуміти, рівно як і прагнення довше залишатися молодою – в такий момент дуже важливо, щоб родичі і друзі всіляко підтримали іменинницю, давши їй зрозуміти, що головне не цифри в паспорті, а душевний стан і любов близьких людей. Відчувати себе молодо можна в будь-якому віці, і не варто плутати підсвідомі страхи з забобонами.
 
Отже, чи можна відзначати 40 років або не можна – питання виключно вашого вибору. Якщо вас все ж долають сумніви, необов’язково відзначати день народження пишним торжеством, проведіть це свято скромно, в колі рідних і близьких.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: