Чому не можна знижувати градус алкоголю?

Як правило, всі гучні свята та застілля не обходяться без міцних напоїв. І напевно ви не раз чули твердження, що не можна знижувати градус, тобто, після напоїв з високим вмістом алкоголю не рекомендується переходити на більш слабкі.

Можливо, вам доводилося помічати на своєму досвіді, що пониження градуса плачевно позначається на стані організму: пізніше вас може мучити похмілля, нудота і головний біль.

Вчені, наркологи і токсикологи досі сперечаються з приводу, чи можна знижувати або підвищувати градус. Є дуже багато думок, які стосуються “правильного” вживання спиртних напоїв. Чому не можна знижувати градус алкоголю і чи вірно це твердження – зараз розберемося.

Як правильно вживати спиртні напої?

Важливо засвоїти одне просте правило: виникнення похмільного синдрому і погане самопочуття після бурхливого відпочинку, в першу чергу, залежить від загальної дози випитого і часу вживання. Але при цьому, є докази того, що пониження градуса позначається негативніше, ніж вживання великих доз алкоголю або змішування різних напоїв.

Якщо ви не хочете отримати небажані наслідки після свята, враховуйте наступні моменти. Коли ви починаєте пити слабші напої після міцних, відбувається активне утворення і поширення токсичних елементів алкоголю. Тому й не можна знижувати градус – інтоксикація організму відбувається набагато швидше.

Процес сп’яніння посилює прийом газованих напоїв, типу шампанського або ігристого вина після більш високоградусних напоїв. Тому якщо ви хочете добре провести час і не напитися, то не змішуйте “бульбашки” з іншими видами спиртного.

За кілька годин до початку торжества підготуйте свій організм – випийте келих вина або склянку пива, так ви створите своєму організму додатковий захист.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: