Чому тренування не дають результат?

Займаєтеся спортом, з вас сходить «п’ять потів», а результат нульовий? Це не тільки засмучує, а вганяє в справжній ступор. Тут не потрібно засмучуватися, а варто розібратися, в чому причина того, що тренування не дають жодних результатів.

1. Занадто багато калорій

Найчастіше ви не худнете через те що багато їсте. Для того щоб позбутися від зайвих кілограмів необхідно витрачати більше калорій ніж споживати. Для багатьох факт того, що вони займаються спортом, означає те, що можна їсти що завгодно. Деякі жінки як похвала за чергове тренування дозволяють собі кілька смачних, але дуже калорійних тістечок. Таке робити ні в якому разі не можна. Хочете схуднути, прагніть стежити за калоріями.

2. Однотипність тренування

Якщо результату немає, значить необхідно урізноманітнити тренування. Людський організм може звикнути до однакових вправ і просто перестати на них реагувати, щоб уникнути цього час від часу корегуйте комплекс,  вносьте в нього нові вправи. Ви можете займатися в тренажерному залі і ходити в басейн або на танці. Таким комплексним підходом ви зможете змусити організм працювати і втрачати зайві кілограми.

3. Недосипання

Доведено, що люди, які мало сплять, дуже погано худнуть. Чим менше ви спите, тим більше збільшується ваша потреба в їжі. Людина, коли недосипає, щоб підбадьоритися намагається випити кави або щось з’їсти, а це зайві калорії, які необхідно зганяти в спортивному залі. Тому постарайтеся виспатися і вже тоді подивитися на результат.

4. Нерегулярність

Якщо ви займаєтеся не регулярно, а тільки коли є вільний час, то результату, швидше за все не буде. До того ж тренування повинні бути теж послідовними, починати необхідно з розминки і потім поступово збільшувати навантаження і закінчувати розслабляючими вправами. Також потрібно пам’ятати про кількість повторів. Дотримуйтесь цього, і результат не змусить себе чекати.

5. У вас немає плану тренувань

Багато людей, приходячи в тренажерний зал, починають займатися на всіх тренажерах поспіль, навіть не знаючи, для чого вони потрібні. Тому краще всього проконсультуватися з тренером, сказати йому всі побажання, таким чином, він складе для вас план тренування, який допоможе досягти бажаного. Якщо цього не зробити, то гарного результату можна і не дочекатися.

6. У вас немає мети

Перед початком схуднення необхідно поставити перед собою конкретну мету, до такого-то числа втратити енну кількість кілограм. Таким чином розслаблятися буде ніколи, адже у вас є мета, до якої необхідно прагнути.

7. Як вичавлений лимон

Після тренування ви відчуваєте себе повністю пригніченою і єдине про що ви мрієте – лягти спати, заняття, таким чином, ви приносите собі тільки шкоду. Заняття спортом повинно мати для вашого тіла стимулюючу дію, а не вимотуючю. Такі посилені тренування на знос, можуть знесилити ваш організм  а це означає, що ви можете навпаки почати набирати вагу.

8. У вас порушений водний баланс

Для того щоб досягти на тренуваннях хороших результатів необхідно пити достатню кількість води, не менше 2 -х л. Якщо в організмі води недостатньо тренування буде проходити дуже важко і не результативно.

9. Слідкуйте за поставою

Під час тренувань дуже важливо щоб в організм надходила достатня кількість кисню, а це можливо при правильному положенні тіла. Таким чином, тренування будуть проходити набагато легше, і результат буде хороший.

Виправте всі ці зауваження, і ви неодмінно зможете займатися спортом результативно і з величезним задоволенням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: