Чому випадає волосся?

Випадання волосся, як і зростання нових волосків, є цілком природним процесом і нічого дивного чи страшного в цьому немає, проте нерідко трапляється так, що волосся стає надто ламкими і починають випадати в занадто великих кількостях – вже не окремі волоски, а цілі клаптики волосся залишаються не тільки на гребінці, а й на подушках і на одязі.

У подібному випадку, звичайно ж, слід відразу ж приймати заходи для порятунку власної зачіски, але для того, щоб починати боротьбу з випаданням волосся, для початку необхідно встановити причину виникнення даної проблеми і, при можливості, усунути її.

Впливати на здоров’я нашого волосся і викликати випадання можуть як зовнішні причини – не вірно підібрані засоби по догляди, укладка, що травмує волосся, агресивна дія довкілля, лупа, так і причини внутрішні.

До другого виду причин, що викликають ламкість і випадання волосся відносяться проблеми і порушення гормонального фону (зокрема дисбаланс жіночого гормону естрогену), неправильне і незбалансоване харчування (на стані волосся позначається як недолік в організмі певних вітамінів і мінералів, так і деякі захворювання шлунково-кишкового тракту), часті стреси або депресивний стан.

Посилене випадання волосся або уповільнення їх зростання може бути побічним ефектом від тривалого прийому деяких лікарських препаратів.

Ну і крім цього існує певна спадкова схильність до випадання волосся, яка проявляє себе з віком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: